طرح اولین المان شهدای مفقودالاثر در قزوین اجرا می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97969
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۷
شاخص : قزوین- مدیرکل بنیاد شهید استان قزوین گفت: طرح اولین المان ۲۰۰ شهید مفقودالاثر در گلزار شهدای شهر قزوین اجرا می‌شود.

به گزارش شاخص نیوز ؛ غلامرضا حقایق‌ پور گفت: استان قزوین با دارا بودن ۲۰۰ شهید مفقودالاثر، هنوز بنای یادبودی از این عزیزان در گلزار شهدا ندارد که این خلاء باید جبران شود.

وی افزود: با فراخوان اجرای طرح المان شهدای مفقودالاثر، قزوین اولین استانی است که این امکان را برای خانواده‌های شهدا فراهم خواهد کرد تا با حضور در این مکان، یاد و خاطره شهدای والای خود را گرامی بدارند.

حقایق ‌پور با اشاره به فراخوان اعلام شده برای ارائه‌ طرح‌های مهندسی در خصوص المان شهدای مفقودالاثر استان قزوین تصریح کرد: این فراخوان از ۲۲ بهمن سال گذشته آغاز شده و تا ۲۳ فروردین سال جاری ادامه خواهد داشت.

مدیرکل بنیاد شهید استان قزوین یادآورشد: علاقمندانی که می‌توانند با ارائه‌ طرح‌های فنی و هنری در این زمینه مشارکت کنند می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین، طرح‌های خود را ارسال کنند.

وی بیان کرد: براساس فراخوان اعلام شده، نفر اول هشت میلیون تومان، نفر دوم چهار میلیون تومان و نفر سوم دو میلیون تومان هدیه دریافت خواهند کرد.

حقایق‌پور افزود: پس از دریافت طرح‌های ارائه شده و داوری آن توسط اساتید و کارشناسان مربوطه، طرح برگزیده در محوطه گلزار شهدای شهر قزوین اجرا خواهد شد.

وی گفت: اجرای این طرح و جزئیات آن از مصوبات کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان قزوین است که فراخوان آن با همکاری خوب سازمان نظام مهندسی استان قزوین در حال اجراست.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین اظهار امیدواری کرد با همکاری اعضای کارگروه ساماندهی گلزار شهدا و مساعدت استانداری قزوین، عملیات اجرایی احداث المان شهدای مفقودالاثر استان قزوین در سال جاری آغاز شود.

منبع: خبرگزاری مهر 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار