ایران جانبی

» طرح جدید پیش فروش ۲ محصول شرکت سایپا – مهر ۹۸
کد خبر: 197646
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱:۰۶
شاخص : شرکت سایپا در نظر دارد دو محصول تولیدی این شرکت را به صورت پیش فروش و با موعد تحویل در سال 99 به متقاضیان عرضه نماید.

به گزارش شاخص نیوز: بدینوسیله به اطلاع مشتریان محترم و نمایندگیهای مجاز گروه خودروسازی سایپا میرساند شرایط پیش فروش نقدی اینترنتی محصولات گروه سایپا از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۷/۲۹ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول ذیل فعال می باشد.

خودروپیش پرداختسود مشارکت سود انصرافزمان تحویل
ساینا دنده ای۲۷،۰۰۰،۰۰۰۱۵%۱۲%فروردین ۹۹
تیبا صندوقدار۲۲،۰۰۰،۰۰۰فروردین و اردیبهشت ۹۹

نکات بخشنامه :

محدودیت کد ملی برای ثبت نام وجود دارد .

لازم به ذکر است جهت متقاضیان محترم خرید خودرو که از ابتدای سال ۹۷ نسبت به ثبت نام یک دستگاه خودرو از محصولات گروه سایپا اقدام نموده اند، امکان ثبت نام در این شرایط فراهم نمی باشد.

ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال امکان پذیر نمی باشد.

با توجه به اعمال محدودیت کد ملی ، در ثبت اطلاعات مشتری دقت لازم صورت پذیرد بدیهی است در صورت بروز هر گونه اشتباه در ثبت نام ، ضمن ابطال درخواست خرید ، مبلغ دریافتی عودت خواهد گردید .

کد پستی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری میبایست از یک استان باشند . بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی ، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود ندارد و مسئولیت آن بر عهـده گـروه سـایپا نمیباشد.

ظرفیت فروش جهت کلیه نمایندگیها به صورت یکسان در نظر گرفته شده است بدیهی است به محض تکمیل شدن ظرفیت ، امکان ثبت نام غیر فعال خواهد شد .

امکان صلح (خرید انصرافی) وجود ندارد .

قیمت نهایی خودروها به قیمت روز شرکت بوده و در زمان تحویل مشخص خواهد شد .

منبع: ایران جیب

انتهای پیام/۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار