طرح خیابان شهید انصاری شرقی درشورایعالی شهرسازی و معماری تصویب شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 173956
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین:
شاخص : مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از تصویب طرح خیابان شهید انصاری شرقی در محله بلاغی در شورایعالی شهرسازی و معماری ایران خبر داد.

مسعود حق لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در جلسه ای با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، محمدسعید ایزدی معاون وزیر و دبیر شورایعالی شهرسازی و معماری، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و همچنین سایر اعضای شورا، طرح خیابان انصاری شرقی که پیشتر در استان مورد موافقت قرار گرفته بود، به تصویب رسید.

وی افزود: طی سال های گذشته فراز و نشیب های زیادی جهت بررسی و تایید این طرح طی شده ولی مهم ترین دلیل بازنگری این پروژه در ۳ سال گذشته، لزوم پرداختن به موضوع بهبود کیفیت زندگی، محله محوری، توجه به بازآفرینی شهری پایدار، لزوم حفظ و احیای بافت تاریخی و استفاده از ظرفیت های گردشگری بوده است.

دبیر کمیسیون ماده ۵ استان همچنین اضافه کرد: پس از انتخاب مشاور و برگزاری جلسات متعدد در سطوح مختلف با حضور کارشناسان و مسئولین اداره کل استان و وزارت راه و شهرسازی، شرکت بازآفرینی شهری ایران، استانداری، شهرداری، شورای شهر، میراث فرهنگی و سایر دستگاه های مرتبط، سرانجام این طرح در جلسه شورایعالی شهرسازی و معماری ایران مصوب شد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار