طرح ملی مبارزه با عرضه کالای قاچاق در قزوین اجرا می‌شود
کد خبر: 113512
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان:
شاخص : مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: طرح ملی مبارزه با عرضه کالای قاچاق همزمان با سراسر کشور از مهرماه در قزوین اجرا می‌شود.

محمود احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به اجرای طرح ملی مبارزه با عرضه کالای قاچاق اعلام کرد: این طرح همزمان با سراسر کشور از مهرماه در قزوین اجرا می شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت : این طرح با اعزام شعب سیار و گشت‌های مشترک در زمینه مبارزه با عرضه لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق اجرا خواهد شد.

این مسئول هدف از اجرای این طرح را حمایت از تولیدات و محصولات داخلی بیان کرد و گفت: با آغاز اجرای این طرح سراسری، با واحدهای صنفی دارای کالای قاچاق برخورد قانونی می شود.

احمدی تصریح کرد: در راستای اجرای تکالیف قانونی و با توجه به گزارش های دریافتی مبنی بر گسترش بی رویه عرضه کالای قاچاق در واحد های صنفی، اداره کل تعزیرات حکومتی استان طرح مبارزه با عرضه کالای قاچاق را در دستور کار خود قرار داده است.

وی با اشاره به اهمیت فرهنگی سازی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بین مردم اضافه کرد: مردم با خرید و مصرف کالاهایی که از ضمانت‌نامه اصل و خدمات پس از فروش اصلی و معتبر برخوردار هستند، نقش مهمی در مسیر مبارزه با کالای قاچاق دارند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار