طرح نوروزی نظارت بر بازار از اسفندماه آغاز خواهد شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 158344
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱:۲۹
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین:
شاخص : مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: طرح نوروزی نظارت بر بازار از اسفندماه سال جاری تا پایان تعطیلات نوروزی اجرا می‌شود.

محمود احمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به عملکرد  این سازمان در سال جاری گفت:طی یازده ماهه نخست سال جاری بالغ بر ۷هزارو ۵۷۷پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت و متخلفان به بیش از ۱۴۳ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

وی افزود:  از کل تعداد پرونده های ارجاعی به سازمان تعزیرات  ۶۹۱۷ پرونده در بخش کالا و خدمات، ۴۴۶ پرونده قاچاق کالا و ارز   و در حوزه بهداشت دارو و درمان ۲۱۴پرونده مختومه شده است.

این مسئول در ادامه بیان کرد: عدم درج قیمت، صدور فاکتور، گرانفروشی و کم فروشی جزء بیشترین تخلفات صنفی ودر زمینه قاچاق نیز، کالای دخانی، پوشاک و لوازم آرایشی بیشترین میزان پرونده را از حیث فراوانی به خود اختصاص داده‌اند.

احمدی با اشاره به نزدیکی ایام سال نو و افزایش تقاضای مردم از بازار کالا و خدمات گفت: طرح نوروزی از اسفندماه سال جاری تا پایان تعطیلات نوروزی با تشدید نظارت ها وانجام گشت های مشترک سیار جهت تسریع در فرایند پاسخ گویی به شکایات و گزارش های واصله مردمی برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین در انتها گفت: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف جهت گزارش با شماره تلفن های ۱۲۴ و ۱۳۵ تماس بگیرند.

انتهای پیام/۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار