طعنه به احمدی نژاد روی آنتن ۹۰! / ذوق زدگی فردوسی پور از پخش تصاویر فوتبال بانوان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 73509
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۴ - ۶:۵۰
شاخص : مجری برنامه 90 خاطره ای تعریف کرد که در ورزشگاه آزادی قرار بود 100 هزار نفر بیایند و رئیس جمهور سابق از ورزشکاران تمجید کند.

به گزارش پایگاه شاخص ، عادل فردوسی پور در برنامه ۹۰ دوشنبه شب مهمانانی ویژه داشت. مربی و ستاره تیم فوتبال بانوان. او در این برنامه سعی کرد برای اولین بار دست به کار بزرگی بزند. اینکه تصاویر فوتبال بانوان را روی آنتن ببرد و با ذوق زدگی از این کارش تعریف کند.

فردوسی‌پور برای پخش این تصاویر که روی همه سایت‌های رسمی مملکت موجود بود و بخشی از آنها چند میلیون کلیک در سایت‌های بین‌المللی دریافت کرده بود، از یک لشکر آدم در صداوسیما تشکر کرد.

او از این می گفت که تا پیش از این تصاویر مربوط به بانوان از تلویزیون پخش نشده است و وقتی برای اولین بار با مساعدت مدیران شبکه ۳، او توانسته این تصاویر را نشان مردم بدهد، بستری برای پیشرفت این بچه ها به وجود می آید.

عادل اسم کلی مسئول را که در خلق این حماسه (!) نقش داشتند به میان آورد، تا جایی که ما فکر کردیم قرار است از دربان تلویزیون هم تشکر شود که اجازه داد این فیلم‌ها وارد استودیو شوند.

فردوسی پور در ادامه ابتدا خاطره ای گفت از روزهایی که آتوسا حجازی، ستاره فوتبال بانوان ایران بود. روزهایی که آتوسا گفته بود از آتیلا بهتر بازی می کرده و ناصرخان حجازی هم شاهد بازی های خوب او بوده اما در ایران اصلا کسی باور نداشته که دخترها هم می توانند بازی کنند.

همزمان با حرف های عادل تصاویر درخشش بانوان ایرانی پخش می شد و تکنیک بی نظیر دختران ایران را که همه مردم دنیا دیده بودند، برای اولین بار از شبکه ۳ هم پخش می شد و تابویی بزرگ شکسته می شد.

او در بخشی دیگر از حرف هایش خاطره ای گفت از فهیمه زارعی، ستاره تیم ملی بانوان که ۲ سال قبل در مراسم تجلیل از ورزشکاران در پایان دولت دهم، اتفاق افتاد.

جایی که در مراسم ریاست جمهوری فقط از فوتبالی ها در ورزشگاه آزادی تجلیل شد ولی بانوان را راه ندادند. عادل آن خاطره را بدون اشاره به اسامی گفت و از کنارش با طعنه ای کوچک گذشت.

منبع : جام نیوز

انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “طعنه به احمدی نژاد روی آنتن ۹۰! / ذوق زدگی فردوسی پور از پخش تصاویر فوتبال بانوان”

  1. خانم مسلمان گفت:

    من بعنوان یک زن مسلمان از آقای فردوسی پور و کسانی که در این امر دخیل بودند به محضر امام زمان و مادر پهلوشکسته اش شکایت میکنم باشد که براه راست هدایت شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار