طلاب و روحانیون شهر الوند به استاندار قزوین نامه سرگشاده نوشتند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 188425
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱:۰۴
در پی مشکلات عدیده‌ی شهرستان البرز؛
شاخص : جمعی از طلاب و روحانیون شهرستان البرز در واکنش به مشکلات متعددی که گریبان گیر این شهرستان شده است، نامه‌ای سرگشاده به استاندار قزوین نوشتند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، جمعی از طلاب و روحانیون شهرستان البرز در واکنش به مشکلات متعددی که گریبان گیر این شهرستان شده است، نامه‌ای سرگشاده به استاندار قزوین نوشتند.

بسمه تعالی

جناب آقای زاهدی استاندار محترم قزوین
سلام علیکم
، باتوجه به اینکه جنابعالی به عنوان عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان قزوین هستید،اینجانبان جمعی ازطلاب وروحانیون شهرالوند، لازم می دانیم نکاتی را به شما متذکرشویم که شاید آینه ای از توقعات و انتظارات مردم شریف و متدین شهرستان البرز از جنابعالی باشد.

همانطور که همه می دانیم اگرچه وقوع انقلاب اسلامی منشأ برکات فراوانی در سرتاسر کشورعزیزمان شده است، که باید قدردان همه آن ها باشیم، اما در عین حال امروز شاهد مشکلات متعددی نیز هستیم که عمدتا ریشه در مدیریت ناصحیحی دارد که توسط برخی مسئولان کم آگاه یا کم تخصص و کم تعهد اعمال شده است و نتیجه آن بروز وضعیتی شده است که در برخی زمینه ها نه تنها در راستای آرمان های بلند امام راحل و شهدای عزیز انقلاب و دفاع مقدس نیست، بلکه حتی نقطه مقابل آن است و بنابراین در جهت حفظ و صیانت از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی برطرف کردن این اشکالات ضروری است.

یکی از مهمترین مشکلاتی که در حال حاضر با آن مواجه بوده ایم و باعث رنجش مردم شده است تعطیلی تنهابیمارستان شهرستان البرزمی باشدکه تاکنون هیچ اقدام موثری برای رفع تعطیلی آن نشده است واگربه همین صورت ادامه داشته باشدهربیماراورژانسی وبدحال که می بایست بلافاصله مداواگرددوبخواهدبه مراکزدرمانی استان انتقال یابدوخدای ناکرده دربین راه فوت شود یقینا خون بهایش به ذمه ی جنابعالی ومسئولانی که کوتاهی می‌نمایند، می‌با شد.

وجود آمار بالای بیکاری و بسیاری از معضلات اجتماعی ، تعطیلی برخی ازکارخانجات،اخراج کارگران و وجود مدیران غیربومی و پروازی باعث شده عملاشعار رونق تولید به صورت کامل محقق نگردد و لازم است دراین باره شخص حضرتعالی در رفع مشکلات مذکور،شورای اداری استان را در چندجلسه متعدد با موضوع برطرف شدن موارد ذکرشده،درشهرستان البرز تشکیل و خروجی جلسات را به مردم فهیم البرز و الوند گزارش دهید.

مدتی است فرماندار شهرستان روزه سکوت گرفته و درجمع اصحاب رسانه حاضر نمی شود لذا توصیه می‌کنیم در راستای حمایت از دولت، احترام به اصحاب رسانه و احترام به حقوق شهروندی ،این امر مهم اتفاق بیفتد اگرچه داشتن سعه ی صدر جناب فرماندار پیشاپیش مورد تاکید است.

موضوع مهم اوقاف هنوز در شهرستان به صورت کامل حل نشده ،لذا لازم است در اسرع وقت و با فوریت و پیگیری‌های استانی و کشوری این معضل حل گردد؛ تاچه زمانی مردم باید وعده و وعید مسئولان را بشنوند، چرا با احساسات پاک مردم بازی می‌شودو چرا بی تدبیری می‌شود و امید مردم به نظام و انقلاب کم می‌شود.

موضوع انتزاع نصرت آباد از الوند به کجارسید؟؟؟ آیابا اذعان جنابعالی،نماینده مردم شهرستان در مجلس و مدیرکل محترم دادگستری استان به قانونی نبودن این اقدام، آیاوقت آن نرسیده که جلسه اضطراری تشکیل و تکلیف مردم شریف نصرت آباد روشن شود؟؟؟؟،چه کسی بایدپاسخگوی این نابسامانی باشد؟؟؟؟؟

عضویت کارمندان استانداری،فرماندارشهرستان درهیئت مدیره شرکت شهرصنعتی چه ضرورتی دارد و جنابعالی چه توضیحی دراین باره دارید؟؟ مگر در شهرستان قحط الرجال است؟؟!

نائب رئیس شورای شهر الوند در اقدامی وقیحانه به امام جمعه شهرالوند و جایگاه امامت جمعه سراسر کشور توهین نمود، چراجنابعالی و دستگاه‌های قضایی و امنیتی پاسخی ندادید؟؟؟ مدتی است حرف مردم ،مشکلات مردم، ازتریبون نمازجمعه گفته می شود چرا باید مسئول دولتی شهرستان در جلسات مختلف به مزاح امابا قصدوغرض به امام جمعه محترم شهر الوند گستاخی و بی ادبی نماید؟؟ از شما می‌پرسیم آیا چنین مسئولی از دیدگاه شما باید در شهرستان بماند؟؟

مدتی است شهر الوند فاقد شهردار می باشد، اگرچه مردم عزیز الوند از جلسات شورا اطلاع چندانی نداشته و جلسات بیشتر پشت درهای بسته برگزار می شود ولیکن حداقل انتظار مردم مظلوم الوند انتصاب شهردار متخصص و متعهدبدون دخالت جریان تزویر و سایر جریان‌های سیاسی می‌باشد.

درپایان ضمن مطالبه جدی ازجنابعالی دررابطه باپیگیری وحل موضوعات مطرح شده امیدواریم به زودی شاهدحضور جنابعالی در جمع مردم شهر الوندو پاسخگو بودن به مشکلات ( نه صرفاسخنرانی) باشیم.

والسلام من التبع الهدی
جمعی ازطلاب و روحانیون شهرالوند

رونوشت: حضرت آیت الله عابدینی نماینده محترم ولی فقیه دراستان وامام جمعه شهرستان قزوین،جهت استحضار

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
 • برگزاری مسابقات لیگ آکروژیم باشگاه‌های کشور در آبیک
 • معرفی ۲۰ شرکت خودروسازی برتر در جهان +عکس
 • فرهنگ و هنر نقش کلیدی در مواجهه با شبیخون فرهنگی دارد/ دشمن در صدد ترویج انگاره‌های منفی در جامعه است
 • واکنش رهبر انقلاب به انتقادات تند جوانِ نخبه‌ ناامید از وضع کشور + فیلم
 • گران ترین شهرهای کشور در حوزه ساختمان/ سمنان رکورددار ارزانی در اجاره‌بها
 • رونالدو: پسرم از محل زندگی دوران کودکی من تعجب کرد/ وقتی به زادگاهم برگشتم، تحت تأثیر قرار گرفتم
 • پیش‌بینی کاهش بیشتر قیمت مسکن/افزایش وام خرید مسکن فعلا به صلاح نیست
 • تدوین استراتژی جامع و سند توسعه فرهنگی استان ضروری است
 • دولت کارگران فقیر را به حال خود رها کرد/ بلای نقدینگی ۲۰۰۰ هزار میلیارد تومانی برسر کارگران
 • سکوت وزیر اقتصاد درباره بازداشت پوری حسینی/موافقت با “استعفا” پاسخگوی خسارتهای خصوصی سازی است؟
 • توضیح سخنگوی قوه‌قضائیه درباره بازداشت مدیرعامل ایران خودرو
 • حجابی که به «خاطر یک مشت دلار بیشتر» از سر برداشته شد +فیلم
 • آخرین اخبار