طلایی شدنم با سکوت مسوولان به فراموشی سپرده شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 120402
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۰۵
قهرمان قزوینی رقابت‌های جام وحدت ترکیه:
شاخص : قهرمان رقابت‌های جام وحدت ترکیه گفت: اداره کل ورزش و جوانان قزوینباید برای ارتقاء انگیزه بیشتر جوانان ورزشکار اقدامات موثری را انجام دهد چراکه این امر موجب ترغیب جوانان به مسائل ورزشی و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شاخص، امیر رضا چگینی یکی از ورزشکاران جوان قزوینی فعال در زمینه وزنه برداری است که در اسفندماه سال گذشته مقام قهرمانی رقابت‌های پرس و لیفت جام بین‌المللی تفلیس گرجستان را از آن خود کرد.

وی در این رقابت‌ها موفق به کسب ۲ مدال طلا  در بخش پرس و لیفت شد و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

photo_2016-12-01_13-58-34

این ورزشکار افتخارآفرین استان قزوین در سال جاری برای نخستین بار در رده‌ بزرگسالان مسابقات جام وحدت آنتالیای ترکیه موفق به کسب مدال‌های طلا و نقره در بخش پرس و لیفت شده است.

photo_2016-12-01_13-58-30

امیر رضا چگینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی شاخص در تشریح چگونگی برگزاری این مسابقات بیان کرد: بنده توانستم در رشته‌ پرس‌سینه با وزنه ۲۰۲/۵ کیلوگرم به مقام قهرمانی این دوره از رقابت‌ها دست یابم.

وی در ادامه گفت: در رشته‌ لیفت نیز با بلند کردن وزنه‌ی ۲۴۰ کیلوگرمی عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را به خود اختصاص دادم.

این ورزشکار توضیح داد: این مسابقات با حضور کشورهای ایران، ترکیه، ارمنستان، گرجستان، آذربایجان، ازبکستان و روسیه در ترکیه برگزار شد.

چگینی ضمن ابراز نارضایتی از حمایت و استقبال اداره کل ورزش و جوانان استان از وی ابراز کرد: با توجه به زحمات زیادی که من برای موفقیت در این مسابقات متقبل شدم انتظار اندکی توجه و پشتیبانی مسئولان ورزشی استان را داشتم، فکر نمی‌کنم این خواسته زیادی باشد.

photo_2016-12-01_13-58-11

چگینی ادامه داد: سازمان امور ورزش جوانان باید برای ارتقاء انگیزه بیشتر جوانان ورزشکار اقدامات موثری را انجام دهد چراکه این امر موجب ترغیب جوانان به مسائل ورزشی و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

این ورزشکار قزوینی با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی و دانشگاه آزاد قزوین و استانداری تنها ارگان‌هایی بودند که از من تقدیر کردند، اذعان کرد: با توجه به اینکه من عضوی از خانواده اداره کل ورزش و جوانان استان هستم بنابراین انتظار حمایت بیشتری از مسوولان آن داشتم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار