ظرفیت‌های قزوین بسته طلایی برای سرمایه‌گذاری خارجی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90808
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷
استاندار قزوين:
شاخص : استاندار قزوين در ديدار با هيئت تجاري سنگاپور گفت: ظرفيت‌هاي اين استان بسته پيشنهاد طلايي براي هيئت‌هاي خارجي است.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، فریدون همتی در دیدار با هیئت تجاری سنگاپور اظهار کرد: ظرفیت های استان قزوین بسته پیشنهاد طلایی برای هیئت های خارجی است.

استاندار قزوین فضای داخلی کشور را برای سرمایه گذاران خارجی به صورت سرمایه گذاری مستقل و اشتراکی مناسب دانست و تصریح کرد: کشورها و شرکت های زیادی برای حضور و سرمایه گذاری در ایران ابراز تمایل کردند ولی با توجه به ظرفیت های استان همکاری با کشورهای سنگاپور و مالزی از اولویت های استان است.

همتی تاکید کرد: یکی از سیاست های ما جذب سرمایه گذاری خارجی است و در این خصوص طرح های حمایتی از جمله معافیت هفت ساله از پرداخت برای سرمایه گذاران در نظر گرفته ایم.

وی یادآور شد: استان قزوین با قرار گرفتن در مجاورت پایتخت و همچنین متصل بودن به خط راه آهن سراسری و با داشتن اتوبان ترانزیتی دارای قابلیت های بالایی در زمینه حمل و نقل است.

هیئت سنگاپوری هم که برای اولین بار به ایران سفر کرده بود آشنایی با ظرفیت های اقتصادی و سرمایه گذاری در استان را از اهداف این سفر اعلام کرد.

گفتنی است؛ در هفته گذشته ۲ هیئت خارجی از ایتالیا و اسلواکی نیز برای توسعه روابط تجاری دو طرف به قزوین سفر کرده بودند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار