عادل جبیر در پاسخ به خبرآنلاین: با ایرانی ها حرف نمی زنم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81168
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۵۰
شاخص : وزیر خارجه عربستان سعودی از پاسخ دادن به پرسش خبرنگار خبرآنلاین طفره رفت و اعلام کرد با ایرانی ها حرف نمی زند.

شاخص نیوز : به نقل از خبر نگار خبر آنلاین، حتی از گفتگو و سخن گفتن هم فرار می کند. با رسانه های عربی مدام علیه ایران و خطر ایران سخن می گوید اما حاضر نیست درباره این اتهامات گفتگو کند و حتی حاضر به پاسخگویی به اقدامات سوال برانگیز کشورش هم نیست.

پس از پایان گفتگوهای روز شنبه درباره آینده سوریه، عادل جبیر وزیر خارجه جوان عربستان سعودی به گرند هتل وین آمد. جایی که خبرنگاران رسانه های مختلف جهان در طبقه چهارم این هتل مستقر بودند. در راهروی هتل او را سرگرم گفتگو با یکی از رسانه های عربی دیدم. صبر کردم تا پرسش و پاسخش تمام شود، بادیگاردها و ماموران امنیتی سعی می کردند من را به بیرون هدایت کنند اما سماجت من باعث شد تا آنها هم به حضورم رضایت دهند. صحبت های جبیر با رسانه عربی به پایان رسید. از او خواستم گفتگوی کوتاهی با من داشته باشد.

آقای وزیر می توانم خیلی کوتاه وقتتان را بگیرم؟

شما از کجا هستی؟

من از ایران هستم. از خبرگزاری خبرآنلاین

نه. نه. با ایرانی ها حرف نمی زنم.

چرا آقای وزیر؟ من می خواستم در مورد سیاست های شما در سوریه و یمن چند سوال از خدمتتان بپرسم.

نه. گفتم که. با ایرانی ها صحبت نمی کنم.

این را می گوید و به سرعت از سوی دیگر حرکت می کند. اصرار من هم بی فایده است و ماموران امنیتی من را به سمت دیگر هدایت می کنند.

ظاهرا این دیپلمات جوان حتی از پاسخ دادن هم می هراسد و توان رو به رو شدن با خبرنگاران را ندارد و مدام از دست رسانه های منتقد فرار می کند. شاید هم نتیجه مذاکرات امروز هتل امپریال برایش خوشایند نبوده است.

منبع : خبر آنلاین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار