عامل اسیدپاشی اصفهان سارق منزل بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 58977
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷
شاخص : رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: مظنون پرونده اسیدپاشی یکی از مجرمان سریالی در شهر اصفهان بوده است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، سردار مقیمی رئیس پلیس آگاهی ناجا در حاشیه گردهمایی روسای پلیس آگاهی کشور در جمع خبرنگاران گفت: اسیدپاشی اصفهان جز جرایم مهمی است که در اولویت پلیس آگاهی قرار دارد و بحث اسیدپاشی به دنبال رصد و شناسایی مجرم پرونده هستیم حتی در این پرونده خودم به شخصه در حال تحقیق و بررسی هستم.

این مقام مسئول انتظامی افزود: مظنون‌های مختلفی شناسایی شدند اما یکی از مظنونان که گفته می‌شد متهم اصلی بشمار می‌رود اینگونه نبوده چرا که پس از بررسی صورت گرفته مشخص شد این فرد جزء یکی از مجرمان سریالی در اصفهان بوده است که اقدام به سرقت از منازل و به آتش‌کشیدن آنها می کرده است.
وی در ادامه بیان کرد: همچنان احتمال شناسایی و کشف متهم اصلی پرونده وجود دارد و پرونده در جریان است و پلیس آگاهی از تمام ظرفیت و توان خود برای شناسایی عامل اسیدپاشی اصفهان استفاده می‌کند.
این مقام مسئول انتظامی عنوان کرد: موضوع سرقت از بانک ها نیاز به تجهیز امکانات و تکنولوژی‌های جدید از سوی آنها است و این توقع می رود که ما تجهیز و بکارگیری از تکنولوژی جدید مانع از سرقت‌ها شود.
وی در ادامه بیان کرد: ۳۰ درصد از جرایم جنایی توسط سلاح سرد صورت می‌گیرد و مبارزه با این افراد در اولویت پلیس است و در همین راستا لایحه‌ای به مجلس داده‌ایم که به صورت جدی روی این موضوع بررسی صورت گیرد.
سردار مقیمی در پایان افزود: سرقت از منزل از زمان وقوع تا کشف بیشترین زمان را می‌برد اما این در حالی است که سرقت از خودرو سریعتر از زمان ممکن کشف صورت می‌گیرد.
انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

2 پاسخ به “عامل اسیدپاشی اصفهان سارق منزل بود”

  1. ناشناس گفت:

    سارق منزل دیگه چرا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار