عامل تخریب اراضی خرمن سوخته قزوین دستگیر شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 177888
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قزوین:
شاخص : رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قزوین گفت: متخلف آلوده کننده اراضی خرمن سوخته که با تخلیه پساب های آلوده باعث تخریب محیط زیست شده بود دستگیر شد.

جمشید کاووسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد : با تلاش بی دریغ کارشناسان و مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان قزوین و پیگیری مداوم و گشت و کنترل منطقه در شبانه روز عامل تخریب اراضی خرمن سوخته دستگیر شد.

وی تصریح کرد: متخلف شب هنگام در حال تخلیه پساب و لجن در منطقه روئیت و پس از کنترل وسیله نقلیه و جستجو میران قابل ملاحظه ای پسابد مشاهده که با وسیله نقلیه ضبط شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قزوین در ادامه تصریح کرد: پرونده متخلف به همراه مستندات به مراجع قضایی برای رسیدگی ارسال شد.

کاووسی در پایان عنوان کرد: با شدت با آلوده کنندگان محیط زیست که سلامتی مردم را به مخاطره می اندازند برخورد خواهد شد و از آحادمردم خواست در صورت مشاهده تخلفات زیست محیطی و تخلیه پسماند و پساب در مکان های غیر مجاز مراتب را سریعا به ادارات محیط زیست و نیروی انتظامی گزارش کنند وهمه باید در حفظ محیط زیست که با سلامت مردم در ارتباط است خود را مسئول بدانند تا زمینه تخلف برای سود جویان فراهم نشود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار