عجیب‌ترین بمب‌های ناشناخته در جنگ جهانی دوم را ببینید+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97647
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
شاخص : در اینجا درباره عجیب‌ترین و جالبترین بمب‌هایی که در جنگ جهانی دوم استفاده شده می‌خوانیم.

به گزارش شاخص نیوز ،جنگ جهانی دوم یکی از خونین‌ترین و بدترین جنگ‌های تاریخ بشر است که در آن آدولف هیتلر تصمیم داشت اروپا و یا شاید هم کل دنیا را به تصرف خودش درآورد. در آن زمان برای پیروزی در جنگ از روش‌های زیادی استفاده شد که برخی از آن‌ها بسیار عجیب و بودند و مردم زیادی را به کشتن دادند.

۱٫    بمب خفاشی: در این مورد بمب‌های آتش‌زا به خفاش‌ها وصل می‌شدند و بعد بر سر ژاپنی‌ها فرود می‌آورند. فرض براین بود که هزاران خفاش‌ به قسمت‌های مختلف شهر پرواز می‌کنند که تایمری هم به آن‌ها وصل بود، بعد در زمان مشخصی آن بمب‌ها منفجر می‌شدند.

محسنی/باشگاه شبانه

۲٫    تانک‌های بمبی کوچک: این تانک‌های مینیاتوری، که بیشتر به بمب‌های متحرک شهرت داستند با کنترل از راه دور هدایت می‌شدندو در سال ۱۹۴۲ حدود ۴ هزار تانک مینیاتوری ساخته شد که افراد زیادی را به کشتن داد.

محسنی/باشگاه شبانه

۳٫    هواپیمای خودکشی اوکا: خلبانان کامیکازه ژاپنی مصمم‌ترین خلبانان جهان بودند چرا که برای رهایی کشورشان خود را قربانی می‌کردند. این خلبانان از نوعی هواپیما استفاده می‌کردن که مخصوص این عملیات طراحی شده بود.

محسنی/باشگاه شبانه

۴٫    مین سگی: روس‌ها با کاری که کردند خشم سگ دوستان را برانگیختند. روس‌ها مین‌هایی را به سگ‌ها می‌بستند و آن ها را به سمت تانک‌ها هدایت می‌کردند. روس‌ها اعتراف کردند که این سگ‌ها خیلی مفید بودند و حداقل ۳۰۰ تانک آلمانی را نابود کردند.

محسنی/باشگاه شبانه

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار