عجیب‌ترین جاذبه‌های پرطرفدار دنیا+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96222
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۴۱
شاخص : در اینجا مکان‌هایی را مشاهده می‌کنیم که جزء عجیب‌ترین جاذبه‌های گردشگری شناخته شده‌اند.

به گزارش شاخص نیوز، معمولا افراد برای مسافرت، جاذبه‌های گردشگری شهر‌ها را شناسایی کرده تا از دیدن آن‌ها لذت ببرند.

این جاذبه‌های گردشگری شامل دریاها، پارک‌ها و موزه‌هاست. اما علاوه براین مکان‌ها گردشگران علاقه زیادی به رفتن به مکان‌هایی دارند که با مکان‌های دیگر متفاوت باشند. البته عجیب بودن آن مکان دیدنی افراد بیشتری را برای رفتن به آنجا ترغیب می‌کند.

در اینجا مکان‌هایی را مشاهده می‌کنیم که جزء عجیب‌ترین جاذبه‌های گردشگری شناخته شده‌اند.

۱٫    کوخ نجات، نیلند: این کوه در کالیفرنیا قرار دارد و افراد زیادی این منطقه را به عنوان یکی از دیدنی‌ترین مکان‌ها انتخاب کرده‌اند. اما همانطور که مشاهده می‌کنید، از آسیب انسان‌ها در امان نمانده‌است.

عجیب‌ترین جاذبه‌های گردشگری

۲٫    بزرگترین سس گوجه‌فرنگی: بزرگترین سس گوجه‌فرنگی دنیا در الینویز قرار دارد.

عجیب‌ترین جاذبه‌های گردشگری

۳٫    دامداری ماشین‌های کادیلاک: با دیدن این تصویر مطمئنا شما هم به یاد کارتون ماشین‌ها و مک‌کویین می‌افتید. این ایده یک میلیونر بود که در ابتدا با ۱۰ کادیلاک‌ که از سال ۱۹۷۴ شروع شد. در این منطقه گردشگران می‌توانند با قوطی رنگ بروند و آن ماشین‌ها را به هر شکل که می‌خواهند تزئین کنند.

عجیب‌ترین جاذبه‌های گردشگری

۴٫    لاکپشت لاستیکی: این لاکپشت بسیار بزرگ در سال ۱۹۸۲ ساخته شده و از حدود ۲۰۰۰ تایراتومبیل برای ساختن این لاکپشت عظیم‌الجثه استفاده شده‌است.

عجیب‌ترین جاذبه‌های گردشگری

۵٫    خانه کاغذی: دوام این خانه کاغذی یکی از ویژگی‌ها جالب این خانه است. این خانه حدودا در سال ۱۹۲۲ ساخته شده‌است. مواد به کار رفته در این خانه  تنها روزنامه است که حتی هم اکنون علاوه بر استقامت خانه، روزنامه‌ها آن قابل خواندن هستند.
عجیب‌ترین جاذبه‌های گردشگری
منبع:شفاف

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار