عجیب‌ترین جاهایی که سرکودکان گیر می‌کند+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94825
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۷:۴۵
شاخص : گاهی اوقات کودکان کارهای عجیبی می‌کنند که بعضی مواقع آن‌ها را به دردسر می‌اندازد.

به گزارش شاخص نیوز ،گاهی اوقات کودکان کارهای عجیبی می‌کنند که بعضی مواقع آن‌ها را به دردسر می‌اندازد.این حرکات تا وقتی که به کودکان آسیب نمی‌رساند اسباب خنده ما را هم فراهم می‌کند. البته نباید به کودکان خورده گرفت و همچنین نباید فراموش کنیم که ماهم روزی  کودک بودیم و از این شیطنت‌ها انجام می‌دادیم.

۱٫    بازی مکانیکی: ممکن است شما هم بازی‌هایی انجام داده باشید که در آن باید با چنگکی وسیله‌ای را جابه‌جا کنید و بعد بتوانید همان وسیله را به عنوان جایزه برنده شوید. اما دنیل پسر ۴ ساله است که سینه خیز داخل این دستگاه شد و تمام اسباب‌بازی های داخل آن را برای خود برداشت. مسئولان شهربازی مجبور شدند این وسیله را با کلید باز کنند تا بتوانند این کودک شیطان را از آن نجات دهند.

عجیب‌ترین جاهایی که سرکودکان گیر می‌کند+تصاویر

۲٫    میله آهنی: زبان زدن به یک میله آهنی در یک روز سرد احساس بسیار بدی را در همه ایجاد می کنند. مطمئنا اکنون اگر شما هم، همین حس بد را تجربه کرده‌اید همین حال به شما دست داده است. در این حال بهترین راه ریختن آب گرم روی زبان است.

عجیب‌ترین جاهایی که سرکودکان گیر می‌کند+تصاویر

۳٫    گاوصندوق: بچه‌ها ممکن است رفتار ظالمانه‌ای نسبت به یکدیگر داشته باشند تا جایی که جان یکدیگر را به خطر بی‌اندازند. گاهی ممکن است کودکان در این مکان‌ها پنهان شده یا در آن گیر افتاده‌اند.

عجیب‌ترین جاهایی که سرکودکان گیر می‌کند+تصاویر

۴٫    بین دیوارها: جای جالب و عجیبی وجود دارد که می‌توانید مطمئن باشید اگر کودکی آن را ببیند محال است به آنجا نرود.

عجیب‌ترین جاهایی که سرکودکان گیر می‌کند+تصاویر

۵٫    بین میله‌ها: بضی مواقع کودکان کاری را تنها به این علت که از پس آن برمی آیند انجام می‌دهند. مانند این مورد که کودک چینی سرش را در نرده سیمانی کرده ولی دیگر نمی‌تواند سرش را بیرون بیاورد.

عجیب‌ترین جاهایی که سرکودکان گیر می‌کند+تصاویر

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار