عدالت اجتماعی در گرو پرداخت مالیات است
کد خبر: 107423
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۱۲
نماینده ولی فقیه در استان:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به اینکه عدالت اجتماعی در گرو پرداخت مالیات است، اظهار کرد: لازمه ایجاد عدالت برخورد قاطعانه با افرادی است که حاضر به پرداخت مالیات نیستند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی دیروز در دیدار با کارکنان اداره کل امور مالیاتی استان با اشاره به اینکه عدالت اجتماعی در گرو پرداخت مالیات است، اظهار کرد: لازمه ایجاد عدالت برخورد قاطعانه با افرادی است که حاضر به پرداخت مالیات نیستند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: برخی‌ها با وجود درآمدهای کلان و دور زدن قوانین از پرداخت مالیات سر باز می‌زنند و این تبعیض‌ها موجب ناراحتی مردم می‌شود و باید با چنین پدیده‌هایی برخورد جدی صورت گیرد.

این مسئول با بیان اینکه نباید آدم‌هایی که قدرت، نفوذ و سرمایه دارند از اجرای قانون و مطالباتی که مسئولان باید از آن‌ها داشته باشند، مبرّا باشند افزود: مردم از اهمیت پرداخت مالیات آگاهی دارند اما گاهی اوقات مالیات‌هایی که عادلانه دریافت نمی‌شود نارضایتی ایجاد می‌کند.

عابدینی تاکید کرد: مالیات از منابع مهم مالی برای اداره کشور است اما برای دریافت آن باید عدالت و انصاف به دقت رعایت شود تا مشارکت مردم بیشتر شود.

وی از مسئولان امور مالیاتی خواست در مسئولیتی که بر عهده دارند حق مردم را با دقت رعایت کنند تا در قیامت دچار عذاب الهی نشوند.

مصطفی پور امیدی مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین هم در این دیدار گزارشی از فعالیت های انجام شده بیان کرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار