عدم باور قلبی به ولایت فقیه، معضل کنونی برخی مسئولین/ افراد قانون‌گریز منشاء فتنه در کشور خواهند شد/انتظار وفای به عهد از جانب آمریکا ساده لوحی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91537
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱
حجت الاسلام و المسلمین مرتضی آقاتهرانی:
شاخص : دبیر کل جبهه پایداری تاکید کرد: متاسفانه مهم ترین معضلی که در مسئولین دیده میشود عدم باور قلبی نسبت به ولایت فقیه و عمل نکردن به منویات ایشان است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص‌نیوز ، ساعاتی پیش مراسم گرامیداشت سی‌ و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور آحاد مردم و مسئولین در مسجد امام حسن عسگری(ع) با سخنرانی دبیرکل جبهه پایداری و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی آقاتهرانی در این مراسم با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی انفجار نور بود، اظهار کرد: بعد از وقوع انقلاب اسلامی، مرجعیت و ولایت فقیه معنای واقعی خود را بیان کرد و اهمیت این جایگاه مهم کاملاً نمایان شد.

این مسئول افزود: در زمان رژیم پهلوی امام خمینی(ره) به قدری مهجور واقع شده بودند که دوستدارانش از دیدن او محروم و حتی رساله ایشان هم قابل دسترسی نبود.

وی با اشاره به خفقان حاکم بر جامعه در زمان حکومت شاهنشاهی خاطرنشان کرد: ساواک بدون هیچ دلیلی روحانیت را مورد اهانت و تعرض قرار می داد.

آقاتهرانی خطاب به مسئولین تاکید کرد: کسانی با استفاده از شرایط ، موقعیت و قدرت خود اقدام به رشوه خواری می‌کنند و به تخلفات مالی دست می‌زنند در واقع پا روی خون شهدا گذاشته و خیانت بزرگی در حق امام راحل کرده اند.

دبیرکل جبهه پایداری با بیان اینکه ملت ایران برای اسلامی شدن خود قیام کرده‌است، تصریح کرد: مسئولین امروز باید توجه کنند که هر گونه خطای سر زده از آنها، از نگاه مردم به پای امام و شهدا نوشته می‌شود.

این مسئول با اشاره به فعالیتهای دشمن در فضای سایبری، هشدار داد: به فحشا و فساد کشاندن جوانان در چنین فضاها از اهداف اصلی دشمنان است.

وی با بیان اینکه آمریکا هیچگاه وفای به عهد نکرده است، هشدار داد: عده ای با دل بستن به آمریکا و وعده هایش در پی ایجاد روابط نزدیک و دوستی با آن‌ها هستند؛ آمریکا عهد شکن است و امید بستن و انتظار وفای به عهد از جانب آمریکا ساده لوحی است.

آقاتهرانی در ادامه گفت: آمریکا از اسلام حقیقی که از متن انبیاء برخواسته واهمه دارند، چرا که اسلام واقعی مخالف با حکومت کفر و طاغوت بوده و موجب به خطر افتادن موقعیت آنها در جهان می شود.

دبیرکل جبهه پایداری با اشاره به جمهوری اسلامی ایران به عنوان کارآمدترین حکومت، تصریح کرد: بیداری اسلامی در دنیای امروز منحصر به جهان اسلام نیست بلکه در حال گسترش در کشورهای اروپایی، آمریکایی و حتی کمونیستی است.

این مسئول یادآور شد: با توجه به انتخابات پیش رو باید توجه کرد فردی انتخاب شود که مطالبات رهبری را درک کرده و از ماهیت جمهوری اسلامی ایران و مقام ولایت فقیه دفاع نماید.

وی با بیان اینکه احیاء مطالبات رهبری زمانی محقق خواهد شد که در عمل اجرایی شود، تشریح کرد: متاسفانه مهم‌ترین معضلی که در مسئولین دیده میشود عدم باور قلبی نسبت به ولایت فقیه و عمل نکردن به منویات ایشان است.

آقاتهرانی در پیان تاکید کرد: مردم باید انتخابی هوشیارانه داشته باشند و بدانند کسانی که از قانون تبعیت نمی‌کنند ممکن است سر منشاء فتنه ای بزرگ در آینده باشند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار