عدم تخریب و آلوده کردن فضای مجازی در انتخابات - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 71387
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴
استاندار قزوين تاكيد كرد
شاخص : استاندار قزوين در جلسه ستاد انتخابات گفت: نامزدهاي انتخاباتي بدون تخريب و آلوده كردن فضاي مجازي شور و نشاط انتخاباتي را بالا ببرند.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، مرتضی روزبه دیروز در جلسه ستاد انتخابات استان قزوین با بیان اینکه در انتخابات پیشرو باید به بهترین شکل ممکن اقتدار ملی تجلی شود، اظهار کرد: در سالی که به مقام معظم رهبری به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده باید اوج وحدت را به نمایش گذاشت.

استاندار قزوین با اشاره به اینکه ابعاد داخلی و بین‌المللی انتخابات بسیار حائز اهمیت است، افزود: باید درک صحیحی از انتخابات داشته باشیم به طوری که مسائل ریز و جزئی قبل، هنگام و بعد از انتخابات نتواند بر زیبایی این امر سایه افکنده و شکوه آن را خدشه‌دار کند.

این مسئول با بیان اینکه اصل بی‌طرفی برای همه دست‌اندرکاران انتخابات ضروری است، گفت: همه ما باید امین مردم و نامزدها باشیم تا هم مردم نسبت به ما اعتماد داشته و هم نامزدها نسبت به ما حس خوب امانت‌داری داشته باشند.

روزبه به نامزدهای انتخاباتی توصیه کرد: بدون تخریب و آلوده کردن فضای مجازی شور و نشاط انتخاباتی را بالا ببرند.

حجت الاسلام و المسلمین قابل رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان هم در این جلسه از فرماندارن خواست: در حوزه انتخاباتی خود برای نامزدها تشکیل پرونده دهند تا با حضور هیئت نظارت آن را در جلسه ستاد انتخاباتی بررسی کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “عدم تخریب و آلوده کردن فضای مجازی در انتخابات”

  1. امیران گفت:

    جناب روزبه زیاد خودشو ناراحت نکن جایگزین شما که مشارکتی اصل است جبران مافات خواهد کرد . باز هم از این دولت حامی …….. حمایت کن . یک بار در اوایل دولت اصلاحات چوبش را خوردی و اینبار هم از دولت دست نشانده آقا خان بزرگ . مگر مجبور هستی زیر علم او سینه بزنی ؟! .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار