عدم حمایت و بلاتکلیفی مهم‌ترین عامل استعفای هیئت مدیره کشتی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64238
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲:۰۵
دبیر سابق هیئت کشتی استان:
شاخص : دبیر سابق هیئت کشتی استان با بیان اینکه کشتی قزوین درگیر سردرگمی است، گفت: عدم حمایت و بلاتکلیفی مهم‌ترین عامل استعفای هیئت مدیره کشتی استان است.

رضا طاهرزادگان دبیر سابق هیئت کشتی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی شاخص با اشاره به استعفای آقای نصرتی (شهردار قزوین) به عنوان رئیس هیئت کشتی قزوین اظهار کرد: ایشان به دلیل کمبود وقت و مشغله کاری که داشتند مایل بودند کار را تیم دیگری برعهده بگیرند که عدم توجه و حمایت‌های لازم از جانب اداره کل ورزش و جوانان نیز مزید بر علت شد.

وی با بیان اینکه برای پیشرفت در رشته‌های ورزشی کار باید به صورت پایه‌ای انجام شود، عنوان کرد: ما سعی کردیم روی نوجوانان، خردسالان و نونهالان کار کنیم و برای این منظور یکی از مربی‌های خوب استان را معرفی کردیم تا مسئولیت این کار را برعهده بگیرند که ایشان نیز از اوایل سال ۹۳ در خانه کشتی مستقر شدند و حاصل این تلاش رتبه نخست تیم شهرستان قزوین در مسابقات استانی بود.

طاهرزادگان با تاکید بر اینکه کشتی قزوین در رشته فرنگی به شدت ضعف دارد، گفت:  مربی خوب برای تقویت این عرصه در سطح استان داریم اما متاسفانه حمایت مالی از این افراد صورت نمی‌گیرد.

دبیر سابق هیئت کشتی استان قزوین افزود: کشتی قزوین در دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ جایگاه خوبی در کشور داشته که متاسفانه بعد از آن چندان موفق عمل نکرده است و ما فقط تک چهره داشته‌ایم همانند احسان لشگری که در مسابقات مختلف برای کشور و استان افتخارآفرینی کرده است.

وی با اشاره به مسابقات انتخابی تیم ملی که سال گذشته در قزوین برگزار شد، اضافه کرد: فدراسیون کشتی قول همکاری و حمایت مالی را به هیئت قزوین داده بود که عملی نشد و همین موضوع نیز ضربه مالی شدیدی به تیم کشتی قزوین وارد کرد.

طاهرزادگان با بیان اینکه به دلیل ضعف مالی نمی‌توانیم از مربیان حرفه‌ای استفاده کنیم، عنوان کرد: با وجود اینکه در رشته کشتی آزاد در رده نوجوانان کارهای خوبی انجام شده است اما کمبود مربی همچنان احساس می‌شود.

دبیر سابق هیئت کشتی استان تصریح کرد: آقای نصرتی ۱۷ فروردین ماه استعفای خود را به اداره ورزش و جوانان اعلام کردند و تا به امروز هیئت کشتی با گذشت ۴ ماه همچنان درگیر سردرگمی و بلاتکلیفی است.

وی افزود: این بلاتکلیفی‌ها به جامعه ورزشی و ورزشکاران نیز آسیب می‌زند؛ درواقع عدم شفافیت در کارها ما را از اهدافی که داریم دور می‌کند، این در حالی است که باید هدف روشن باشد و افرادی که کار می‌کنند نیز آن را بشناشند.

طاهرزادگان در پایان به لزوم وجود استاندارد اشاره کرد و گفت: استاندارد خط کشی است که می‌شود همه افراد را با آن سنجید که در این صورت بحث‌های حاشیه‌ای نیز پیش نخواهد آمد.

انتهای پیام/۲۰۰/ت۱/م

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار