امروز عده‌ای برای دست‌یابی به هواهای نفسانی، حق را با باطل می‌آمیزند
کد خبر: 112927
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲:۴۰
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: امروز شاهدیم برخی از قدرت‌ها در حرف می‌گویند ما با تروریست مخالفیم اما در عمل دست به جنایت‌های زیادی می‌زنند و برای دست‌یابی به هواهای نفسانی خود، حق را با بخشی از باطل می‌آمیزند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، با حضور آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه قزوین، داود بهرامی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه مقاومت امام حسن (ع) معرفی و از خدمات عباس کاظمی تجلیل شد.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج امام حسن (ع) قزوین که در حسینیه شهید مطهری سپاه برگزار شد، اظهار کرد: امام علی (ع) بیان می‌کنند که فتنه‌ها از پیروی انسان از هواهای نفسانی آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: آن‌هایی که از هواهای نفسانی پیروی می‌کنند در نهایت برای رسیدن به مقاصد دنیایی دست به حیله، نیرنگ و ریا می‌زنند تا به آن مقصد شیطانی دست پیدا کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: امیر مؤمنان (ع) در ادامه می‌فرمایند که آن‌ها برای رسیدن به اهداف شیطانی خود دست به بدعت می‌زنند و چیزهایی را به دین نسبت می‌دهند و وقتی که فتنه شکل می‌گیرد، عده‌ای با عده‌ای دیگر همراهی می‌کنند و باندی را تشکل می‌دهند تا به هواهای نفسانی خود دست پیدا کنند.

عابدینی تصریح کرد: طبق فرمایش آن حضرت، برخی‌ها برای دست‌یابی به هواهای نفسانی خود، حق را با بخشی از باطل می‌آمیزند و مردم را در فهم حق و باطل دچار اشتباه می‌کنند و امروز شاهدیم که برخی از قدرت‌ها که در حرف می‌گویند ما با تروریست مخالفیم اما در عمل دست به جنایت‌های زیادی می‌زنند.

وی اذعان کرد: در این میان مؤمنان کسانی هستند که شیطان با هیچ راهکاری نمی‌تواند آن‌ها را از مسیر درست منحرف کرده و بر آن‌ها مستولی شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: آن کسانی که با ما سر دوستی دارند و عهد و پیمان بسته‌اند، نجات می‌یابند و نجات یافتگان با شیطان سرو کاری نخواهند داشت.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار