عده‌ای به دنبال انحراف بیداری اسلامی در منطقه هستند
کد خبر: 117468
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲
معاون عملیات قرارگاه ثارالله(ع):
شاخص : معاون عملیات قرارگاه ثارالله(ع) گفت: غرب با طراحی و برنامه‌ریزی‌های عمیق توانست جریان اصیل بیداری اسلامی را در بیشتر کشورهای اسلامی منحرف و مبارزات استکبارستیزی را به اسلام‌ستیزی تبدیل کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سردار ناصر شعبانی شب گذشته در ششمین یادواره سرداران و ۷۰۰ شهید استان قزوین در غرب و شمال غرب کشور که در مشجد جامع المهدی مینودر برگزار شد، اظهار کرد: در طول هشت سال دفاع مقدس اتفاقی رقم خورد که امروز با گذشت زمان متمادی از آن همچنان ما مهمان سفره پر برکت شهدا هستیم و امروز خون این شهدا با خون شهدای مدافع حرم در آنسوی مرزها عجین شده است.

وی امنیت امروز ایران اسلامی در منطقه را یکی از مهمترین دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: حماسه سازان غرب و شمال غرب کشور، اقتدار ایران را ثابت کردند؛ به فرموده مقام معظم رهبری، اگر هم‌اکنون امنیت بی‌نظیری در ایران داریم آن را مرهون رشادت‌ها و ایثار بزرگ مردانی هستیم که امروز از یاد و خاطره آنها غافلیم.

سردار شعبانی ادامه داد: ایران اسلامی امروز به عنوان یک ابر قدرت در منطقه مطرح است و این عزت و شرف افتخار آفرین در طول تاریخ ایران سابقه ندارد.

معاون عملیات قرارگاه ثارالله(ع) یادآورشد: عده‌ای فاسد همچون بن‌لادن‌ها و البغدادی‌ها قصد دارند با نام اسلام تیشه به ریشه این آیین مقدس بزنند، باید مراقب آمیختن حق و باطل باشیم و برای نابودی این افراد و جریان‌های انحرافی بیشتر از قبل تلاش کنیم.

سردار شعبانی تاکید کرد: چیزی که امروز مردم دنیا با عنوان داعش با آن دست و پنجه نرم می‌کنند ما در سال۶۰ آن را تجربه کردیم؛ شهادت شهیدان رجایی و بهشتی کار چه کسانی بود؟

وی افزود: مردم وظیفه دارند بدانند که در جهان اسلام چه می‌گذرد، داعش با نام اسلام در حال مخدوش کردن چهره واقعی مسلمانان در جهان است. فراموش نکنیم که دین و پیامبر گرامی اسلام چیزی جز رافت، عطوفت و مهربانی را برای جهانیان به تصویر نکشیده‌اند.

سخنران این یادواره با اشاره به نقش افتخار آفرین مدافعان حرم ابراز کرد: شهدای مدافع حرم همچون سردار همدانی را امنیت به آن‌سوی مرزها صادر و دشمن را زمین‌گیر کرده‌اند.

وی ابراز کرد: خوشحالیم که ایران اسلامی دست به کاری زد تا دیگر کشورها از جمله سوریه و عراق از این دفاع مقدس ما الگوبرداری کردند.

دشمنان می‌خواهند استکبارستیزی را به اسلام‌ستیزی تبدیل کنند

استاد دانشگاه امام حسین(ع) در خاتمه قدرت بخشی به جریان‌های تکفیری توسط استکبار جهانی را عاملی برای منحرف نمودن بیداری اسلامی اخیر منطقه عنوان کرد و افزود: متاسفانه غرب با طراحی و برنامه‌ریزی‌های عمیق توانست جریان اصیل بیداری اسلامی را در بیشتر کشورهای اسلامی منحرف و مبارزات استکبارستیزی را به اسلام‌ستیزی تبدیل کند.

در ادامه این مراسم از چهار اثر مکتوب جوانان نسل سومی موسسه توسعه هفده با عنوان ” طلاییه داران جبهه حق ” رونمایی شد، این موسسه با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مشغول به فعالیت می باشد.

شایان ذکر است این چهار اثر مکتوب متعلق به خاطرات شهیدان مهدی شالباف، سید علی اکبرحاج‌سیدجوادی، مسعود پرویز و رحمت اله علی مردانی می باشد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار