عرضه کالاهای اساسی در ۱۲۰ غرفه نمایشگاه ضیافت قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61143
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۶
رئیس سازمان صنعت، معدن استان اعلام کرد
شاخص : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در نمایشگاه ضیافت کالاها و اقلام اساسی مورد نیاز مردم در بیش از 120 غرفه عرضه می‌شود.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، علی پرزحمت با بیان اینکه نمایشگاه ضیافت در قزوین گشایش یافته، اظهار کرد: در این نمایشگاه کالاهای اساسی و پرمصرف مردم در ایام ماه مبارک رمضان با ۱۰ تا ۱۵ درصد تخفیف عرضه می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان تقاضای عمومی برای برخی از کالاهایی اساسی افزایش می یابد و برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای مورد نظر که از حساسیت و اهمیت ویژه ای برخوردار است، این سازمان با همکاری اتاق اصناف اقدام به برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با عنوان نمایشگاه طرح ضیافت کرده است.

این مسئول با اعلام اینکه طرح ضیافت تا ۳۰ خرداد ماه ادامه دارد، عنوان کرد: در این نمایشگاه کالاها و اقلام اساسی مورد نیاز مردم در بیش از ۱۲۰ غرفه شامل اقلام پروتینی، گوشت مرغ، گوشت قرمز ، برنج، روغن، خرما و لبنیات عرضه می‌شود.

پرزحمت خاطرنشان کرد: در جهت حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها، علاوه بر برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت، طرح تشدید بازرسی نیز در سراسر استان اجرا خواهد.

وی از همشهریان درخواست کرد: در صورت مشاهد هر گونه تخلف مراتب را به بازرسان مستقر در نمایشگاه و فروشگاه‌ها اطلاع دهند یا با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار