فرماندار قزوین در اسرع وقت عضو علی‌البدل را به شورای شهر معرفی نماید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 118612
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹
رییس شورای شهر قزوین:
شاخص : رییس شورای شهر قزوین گفت: تعلل فرمانداری قزوین در معرفی علی‌البدل دلیل و جایگاه قانونی ندارد؛ آگهی صحت انتخابات توسط هیئت اجرایی و هیئت نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان اعلام شده است.

 فرج الله فصیحی رامندی رییس شورای شهر قزوین در گفتگو با خبرنگار سیاسی شاخص، پیرامون تاخیر فرماندار در معرفی نفر جدید به شورا اظهار کرد: با توجه به این که ۴۵ روز از استعفای آقای فرخ‌زاد سپری شده است، علی رغم مکاتبات صورت گرفته با فرماندار قزوین مبنی بر اعلام عضو جدید متاسفانه تا این لحظه هیچ‌گونه اقدامی صورت نگرفته است.

وی با اشاره به جوابیه اخیر فرمانداری قزوین در رسانه‌ها گفت: به نظر من این تعلل نمی‌تواند دلیل و جایگاه قانونی داشته باشد؛ آگهی صحت انتخابات توسط هیئت اجرایی و هیئت نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان قزوین اعلام شده است.

photo_2016-11-09_10-59-26

رییس شورای شهر قزوین تصریح کرد: منطقی است قبل از سپری شدن مهلت دو ماهه می‌بایست معرفی عضو جدید صورت بگیرد در غیر این‌صورت شورای شهر با توجه به قانون می‌تواند به طور مستقیم از عضو علی البدل که دارای اکثریت آراست دعوت به همکاری نماید.

فصیحی رامندی در پایان تاکید کرد: اگر داوطلبی به عدم تایید صلاحیت خود اعتراض دارد باید این موضوع را به صورت قانونی و در همان بازه زمان مقرر اقدام و موضوع را پیگیری می‌کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۵

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “فرماندار قزوین در اسرع وقت عضو علی‌البدل را به شورای شهر معرفی نماید”

  1. نصری گفت:

    همه کار این دولت این طوری است به همه چیز معترض هستند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار