عقد 8 زوج قزوینی در آستان مقدس امامزاده حسین(ع)
کد خبر: 110424
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸
مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان:
شاخص : مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین از برگزاری جشن بزرگ میلاد امام رضا(ع) در بیش از 178 امامزاده و بقعه متبرکه استان و عقد 8 زوج قزوینی در آستان مقدس امامزاده حسین(ع) خبر داد.

حجت الاسلام غلامرضا عادل مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از برگزاری جشن میلاد هشتمین آفتاب امامت و ولایت، حضرت امام رضا(ع) در بیش از ۱۷۸ بقعه متبرکه، مساجد، حسینیه‌ها و مکان‌های مذهبی در استان خبر داد.

عادل در ادامه اظهار کرد: مردم استان با جمع شدن در حرم‌های مطهر امامزادگان وآذین بندی و پخش شیرینی و شربت این روزبسیارفرخنده و مبارک را جشن می‌گیرند.

وی خاطرنشان کرد: ویژه برنامه‌ای با عنوان مراسم جشن بزرگ میلاد امام مهربانی‌ها حضرت امام رضا (ع) و بزرگداشت آستان مقدس امامزاده حسین (ع) با حضور خادمان و پرچم متبرک آستان قدس رضوی در استان قزوین برگزار می‌شود.

مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین عنوان کرد: مراسم جشن بزرگ امام مهربانی‌ها حضرت امام رضا (ع) روز شنبه بیست‌وسوم مردادماه سال جاری همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) برگزار خواهد شد.

این مسئول افزود: آیت‌الله صدیقی امام جمعه موقت استان تهران در این مراسم سخنرانی خواهد کرد و شعرخوانی نیز توسط صابر خراسانی انجام می‌شود.

وی در پایان گفت: همچنین در این مراسم، آئین عقد ۸ زوج قزوینی با حضور خادمان بارگاه منور رضوی در آستان مقدس امامزاده حسین(ع) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار