عمارت‌های میلیاردی‌ در اختیار بی‌خانمان‌ها +تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88989
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
شاخص : یک تاجر نیکوکار اهل تگزاس پس از طوفان اخیر در این ایالت، دو واحد از عمارت های خود را برای سکونت موقت در اختیار قربانیان این حادثه قرار داده است.

شاخص نیوز: یک تاجر نیکوکار اهل تگزاس پس از طوفان اخیر در این ایالت، دو واحد از عمارت های خود را برای سکونت موقت در اختیار قربانیان این حادثه قرار داده است. رون استورجِن به خانواده های آسیب‌دیده گفت تا سه ماه آینده فقط در ازای پرداخت ماهی یک دلار می‌توانند در عمارت های او زندگی کنند. ظاهراً این دو خانه که به‌تازگی برای فروش گذاشته‌شده و فاقد مبلمان‌اند، ۳٫۵ میلیون دلار قیمت دارند.

زمان وقوع طوفان‌ها شدید اخیر در تگزاس، استورجِن در حال گذراندن تعطیلات خود در جامائیکا بود و پس از بازگشت تصمیم گرفت از این دو عمارت به‌درستی استفاده کند؛ بنابراین در صفحه‌ی فیس‌بوکش نوشت: آیا کسی دوست یا آشنایی دارد که خانه خود را در گارلند یا هر جای دیگر ازدست‌داده و نیاز به یک سکونتگاه داشته باشند؟ من خانه‌ای به مساحت ۱۰۰۰۰ فوت مربع در کالویل دارم که (برای فروش گذاشته‌شده و خالی است) و می‌خواهم آن را به مدت ۳ ماه به فردی نیازمند اجاره بدهم. فضا برای خودروها اضافه وجود دارد و هزینه‌ای هم ندارد. این خانه آن‌قدر بزرگ است که دو خانواده می‌توانند در آن زندگی کنند. پارکینگ خانه با ظرفیت ۱۰ خودرو هم جای مناسبی برای نگه‌داشتن وسایل مختلف است.

اجاره‌ی عمارت های اعیانی به بی‌خانمان‌ها + تصاویر

این پست ۱۰۰۰۰ بار به اشتراک گذاشته شد و هزاران نفر درخواست اجاره‌ی این خانه‌ی ۱٫۹ میلیون دلاری را اعلام کردند. به همین دلیل رون خانه‌ی دوم که ۱٫۶ میلیون دلار قیمت دارد، به این برنامه خیرخواهانه‌اش اضافه کرد.

رون درباره این اقدام خود می‌گوید: داشتم به آن دو خانه‌ی بزرگم فکر می‌کردم. ما آن‌ها را برای فروش گذاشته بودیم و اصلاً عاقلانه به نظر نمی‌رسید در شرایطی که کسی مشخصاً محتاج نیازمند آن‌ها بود، خانه‌ها خالی بمانند.

ناگفته نماند استورجن که در صنعت بازیافت خودکار زباله فعالیت دارد، در زمان مرگ پدرش طعم بی‌خانمانی را چشیده بود. او کسب‌وکار خود را پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان در سال ۱۹۷۸ آغاز کرد و درنهایت توانست ثروتی بالغ‌بر ۷۵ میلیون دلار جمع‌آوری کند.

اجاره‌ی عمارت های اعیانی به بی‌خانمان‌ها + تصاویر

اجاره‌ی عمارت های اعیانی به بی‌خانمان‌ها + تصاویر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار