عملکرد جزیره‌ای در ائتلاف فرش قرمزی برای اصلاح‌طلبان است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 86111
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱:۰۰
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی:
شاخص : دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه مجلس باید با اکثریت فداییان نظام تشکیل شود، گفت: ائتلاف امر سیاسی معمولی نبوده و جزیره‌ای عمل کردن در این جریان فرش قرمزی برای اصلاح طلبان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، محمد نبی حبیبی  در نشست همگرایی اصول‌گرایان استان قزوین با اشاره به اینکه تفرقه و اختلاف بین اصول‌گرایان باعث شکست خواهد شد، اظهار کرد: تحلیل سیاست‌ها از ۲ سال گذشته آغاز شده و نتیجه این بوده که در انتخابات خبرگان اصول گرایان به معرفی نامزد نخواهند پرداخت.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی کشور افزود: شرایط انتخابات مجلس ۹۴ را به دلیل تفاوت فضای سیاسی از انتخابات ریاست جمهوری سال۹۲ بسیار خطیرتر ارزیابی کرده‌ایم.

این مسئول با بیان اینکه ائتلاف اصول گرایان با محوریت جامع به تصویب رسیده، تصریح کرد: موتلفه اسلامی و اصول گرایان نباید مستقل و بدون هماهنگی یکدیگر، نامزد انتخاباتی معرفی کنند.

حبیبی با بیان اینکه جلسات زیادی با جبهه مقاومت و ایثارگران انجام شده، گفت: طی مذاکرات به این نتیجه رسیده‌ایم این دو گروه دارای دغدغه ائتلاف اصول گرایان  هستند.

وی با اشاره به مشترکات بین ائتلاف اصول گرایان، جبهه مقاومت و ایثارگران تصریح کرد: یکی از اشتراکات ما این است که با تفکر ضلعی و گروهی بیعت نکرده و سهم خواهی نخواهیم داشت.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی به ملاقات با آیت‌الله مصباح اشاره کرد و یادآور شد: آیت‌الله مصباح فرمودند؛ جامعه مدرسین و روحانیت مبارز را خبره مسائل سیاسی می دانم و عقل حکم می کند در امری که خبره اظهار نظر می‌کند اطاعت کنیم.

این مسئول با تاکید بر اینکه ائتلاف یک امر قیامتی برای اصول گرایان است، اذعان کرد: ائتلاف یک موضوع سیاسی معمولی نیست و اگر هر کس در این جریان اختلاف داشته و جزیره ای عمل کند فرش قرمزی برای اصلاح طلبان پهن کرده است.

حبیبی با اشاره به اینکه اگر اصول گرایان  با ائتلاف به میدان نیایند خطر تکرار مجلس ششم جدی است، عنوان کرد: نظام جمهوری اسلامی برای حفظ امنیت و اقتدار خود به افراد معتقد و از خود گذشته نیازمند است.

وی با بیان اینکه گزینه های روی میز آمریکا همچنان باقی است، هشدار داد: دشمن اگر لحظه‌ای احساس کند نظام جمهوری اسلامی ایران بدون حامی و پشتوانه است در اجرای گزینه‌های روی میز تردید نخواهد کرد.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی  با تاکید بر اینکه عده‌ کثیری از اصلاح طلبان سکورال هستند، استدلال کرد:  مجلس باید با اکثریت فدایی انقلاب و نظام تشکیل شود و اصول گرایان باید هوشیار باشند خطر در کمین است.

این مسئول با اشاره به تحصن عده‌ای در انتخابات مجلس ششم، گفت: فتنه گران ادعا کردند” جمهوری اسلامی یک پارادوکس است و ما در این پارادوکس جمهوریت را انتخاب کردیم” بنابراین آن‌ها در صدد هستند یک براندازی نرم علیه اصول‌گرایان اجرا کنند.

حبیبی خاطر نشان کرد: در فتنه ۸۸ حزب مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب از مشاوران معتمد میرحسین موسوی بودند و همین مشاوران نظر وی را پس از مذاکرات تیم آقای عسگراولادی با میرحسین موسوی برای بازشماری صندوق‌های رای  که به توافق رسیده بودند تغییر دادند.

وی با بیان اینکه تکرار اتفاقات مجلس ششم در انتخابات مجلس دهم از سوی عده‌ای طراحی شده و در صدد اجرای آن هستند، هشدار داد: بزک کردن چهره آمریکا و لبخند به دشمن از برنامه‌های همین گروه‌ها است که باعث تذکرات جدی و مکرر مقام معظم رهبری شده است.

وی با اشاره به تعدد نامزدهای انتخاباتی افزود: تعدد نامزدها سم خطرناک برای اصول گرایان در انتخابات است.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار