عملکرد جهاد کشاورزی قزوین ۵٫۷ درصد رشد داشته است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 84065
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۲۷
رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین:
شاخص : رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: حوزه کشاورزی در سال‌هایی که تحریم و عدم سرمایه‌گذاری بود، توانست با رشد 5.7 درصدی نسبت به سایر بخش‌ها زمینه اقتصاد مقاومتی را فراهم کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص نیوز ، نیازعلی ابراهیمی‌پاک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اظهار کرد: حوزه کشاورزی در سال‌هایی که تحریم و عدم سرمایه‌گذاری بود، توانست با رشد ۵٫۷ درصدی نسبت به سایر بخش‌ها زمینه اقتصاد مقاومتی را فراهم کند.

وی ادامه داد: بخش کشاورزی در شرایطی توانست این رشد را داشته‌باشد که میزان بارش‌ها و نزولات جوی کاهش پیدا کرده‌بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین تصریح کرد: توجه و اهمیت به بخش کشاورزی یکی از مهمترین اقداماتی است که می‌تواند در تولید محصولات کشاورزی تأثیرگذار باشد.

ابراهیمی‌پاک با اشاره به توانمندی‌های بخش کشاورزی شهرستان آوج، اضافه کرد: این شهرستان با توجه به شرایط آب و هوایی و طرح توسعه اراضی شیب‌دار یک فرصت خوبی برای تثبیت اشتغال و همچنین افزایش تولیدات کشاورزی دارد.

وی بیان کرد: کمبود نیروی انسانی متخصص، عدم برنامه‌ریزی منسجم و استفاده از منابع از مشکلات بخش کشاورزی در شهرستان آوج است.

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: طرح و پروژه بخش کشاورزی باید بر اساس مطالعه و با هدف خاصی اجرا شود که کمک به تولید در این بخش کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار