عملکرد ضعیف دستگاه دیپلماسی دولت تدبیر و امید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88444
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲
مسئول بسیج دانشجویی قزوین تاکید کرد:
شاخص : مسئول بسیج دانشجویی استان با تاکید بر اینکه عملکرد دستگاه دیپلماسی دولت تدبیر و امید ضعیف است گفت: قطعا شیعیان عربستان با شهادت شیخ نمر بیدارتر شده و این بیداری به کشورهای منطقه هم گسترش می‌یابد.

مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص، در خصوص شهادت شیخ نمرباقرالنمر به دست رژیم آل سعود اظهار کرد: این جنایت چهره شیطانی عربستان را بیش از پیش نمایان کرد و این اقدام دل‌خوش شدن دشمنان اسلام به خصوص صهیونیسم و استکبار را در پی داشته است.

وی با تاکید بر اینکه عربستان با این عمل ننگین خود ثابت کرد که حامی اسلام آمریکایی است، اظهار کرد: رژیم آل سعود قطعا با چراغ سبز آمریکا دست به این عمل زده است و شهادت این عالم مجاهد باعث تفرقه افکنی بین مسلمانان خواهد شد و ستون‌های این رژیم را به لرزه درمی‌آورد.

این مسئول با بیان اینکه شهادت شیخ نمر بر بیداری جهان اسلام می‌افزاید، گفت: خون شهیدان پایمال نخواهد شد چرا که تجربه انقلاب اسلامی ثابت کرده است شهادت هر کدام از علما موجب رشد و بیداری بیشتر مردم و جامعه اسلامی می‌شود.

مسئول بسیج دانشجویی با تاکید بر اینکه دانشجویان بسیجی از جنایات رژیم صهیونیسمی آل سعود نخواهند گذشت، خاطرنشان کرد: اقشار مختلف مردم از زمان دستگیری شیخ نمر موضع گیری خوبی نسبت به رژیم آل سعود داشته‌ و با بیانیه‌ها و حضور در تمام عرصه‌ها وظایف خود را به بهترین شکل انجام دادند.

برزگر با انتقاد از عملکرد دولت تدبیر و امید تصریح کرد: یکی از عوامل این موضوع را سیاست غلط وزیر امور خارجه می‌دانیم  چرا که وزارت خارجه تک‌بعدی عمل کرده و تمام توان خود را بر روی برجام قرار داده در حالی که از جنبه‌های دیگر دیپلماسی غافل شده است.

وی ادامه داد: علی رغم ادعای این دولت مبنی بر بازگشت آبروی پاسپورت ایرانی و تعامل بیشتر در منطقه، اما این اتفاق رخ نداد و این مسئله نشان دهنده ضعیف بودن دستگاه دیپلماسی دولت یازدهم است.

این مسئول تاکید کرد: تعلل در سیاست خارجه دولت باعث شد رژیم ظالم آل سعود علی رغم اینکه دستانش به خون مردم مظلوم یمن، عراق و سوریه آغشته بود این بار دست به جنایتی دیگر و شهادت عالم ربانی بزند.

برزگر در پایان با اشاره به سخن امام(ره) که فرمودند ” بکشید ما را، ما بیدار تر می‌شویم” گفت: قطعا شیعیان عربستان با شهادت شیخ نمر بیدارتر خواهند شد و مطمئنا این بیداری به کشورهای منطقه هم سرایت می‌کند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار