عملیاتی‌شدن احداث شهرک‌صنعتی ایران‌خودرو در تاکستان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89442
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۹:۲۱
استاندار قزوين تاكيد كرد
شاخص : استاندار قزوين بر احداث فاز به فاز شهرک‌صنعتی ایران خودرو در شهرستان تاکستان تاكيد كرد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، فریدون همتی در نشست مشترک با خودروسازان با اشاره به طرح انتقال بخشی از فعالیت‌های شرکت ایران‌خودرو و قطعه سازان از محدوده تهران به استان قزوین در شهرک ایران‌خودرو و شرکت‌های قطعه‌سازی اظهار کرد: یکی از راه های تحقق اجرایی شدن این طرح واگذاری مرحله به مرحله است.

استاندار قزوین عملیاتی شدن این پروژه را منوط به عزم و اراده مدیریت شرکت ایران‌خودرو دانست و بیان کرد: با توجه به نقش مهمی که شرکت ایران خودرو در اجرای پروژه راه‌اندازی شهرک خصوصی ایران خودرو دارد، عزم و اراده مدیریت این شرکت تأثیر به سزایی در عملیاتی شدن پروژه دارد.

این مسئول با اشاره به احداث فاز به فاز شهرک صنعتی ایران خودرو در شهرستان تاکستان تصریح کرد: رویکرد کنونی ما همچنان همکاری و تعامل با ایران‌خودرو برای راه‌اندازی این طرح است.

همتی با اعلام اینکه برای شروع کار ۵۰ تا ۱۰۰ هکتار زمین اختصاص می‌دهیم افزود: اگر پیشرفت کار مورد تائید باشد به تعهدمان تا تحویل ۸۰۰ هکتار زمین عمل می کنیم.

وی در انتها اضافه کرد: برای تحقق شهرک تخصصی قطعه‌سازی آمادگی کامل داریم و با اقدام برای اعتمادسازی طرفین امیدواریم این مشکل پس از سال‌ها برطرف شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار