عکس/سلفی مخوف با مردگان!(+۱۸) - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 66770
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۰۰
شاخص : مدتی است که از جنجال سلفی عجیب وغریب دانشجویان ایرانی می گذرد؛ اما این بار در روسیه یک شبکه مجازی به صورت جدی مسابقه ای با این عنوان برگزار کرده است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مدتی است که از جنجال سلفی عجیب وغریب دانشجویان ایرانی می گذرد؛ اما این بار در روسیه یک شبکه مجازی به صورت جدی مسابقه ای با این عنوان برگزار کرده است. ماجرا از جایی شروع می شود که گروهی از کابران VK، (نسخه ای روسی از فیسبوک که حدودا ۷۰ میلیون عضو دارد) از کابران خود خواسته اند که سلفی های خود با اجساد را برای آن ها ارسال کنند و حتی برای بهترین این سلفی ها جایزه هم تعیین شده است.

این گروه برای بهترین عکس بین ۳۰ تا ۱۵۰ دلار جایزه نقدی در نظر می گیرد. مدیران این سایت اینترنتی در قوانین این رقابت ترسناک نوشته اند که فرد داخل عکس حتما باید لبخند به لب داشته باشد. پس از مدت کوتاهی این سایت پر از عکس های کسانی شد که با اموات خود در مراسم تشییع سلفی گرفته اند. این گروه اینترنتی تا کنون۵۰۰ نفر عضو داشته که همه آن ها از طریق شبکه مجازی VK قابل شناسایی هستند.

مدیران این گروه اینترنتی، پس از دستگیر شدن توسط پلیس در اعترافات خود گفته اند، جایزه ۱۳۰دلاری بهترین عکس به کسی تعلق گرفته که با جسد دختر ۱۳ ساله ای که در تصادف کشته شده، سلفی گرفته است. خانواده این دختر نوجوان هم به رسانه محلی خود گفته بودند که تمام ترس آن ها در طول مراسم تشییع، دوربین هایی بوده که مدام در حال فلش زدن بودند!

پلیس این کشور هنوز در حال پیگیری است تا بلکه بتواند به نحوی از شیوع این رقابت وحشتناک بین مردم روسیه جلوگیری کند.

download

.

download (5)

.

download (4)

.

download (2)

.

download (3)

.

download (1)

.

.image341610

توجه: این تصاویر ممکن است باعث ناراحتی و رنجش خاطر برخی کابران شود.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:دانا

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “عکس/سلفی مخوف با مردگان!(+۱۸)”

  1. اميران گفت:

    بعضی ها وقتی سرخاب زیاد شود به…. هم می کشند. داخل ایران اگر مد شود خیلی ها پالان هم بر کول خود خواهند گذاشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار