عکسی تکان دهنده که پس از ۳۰ سال مجوز انتشار گرفت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 86545
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۲۳
شاخص : در ﺷﺐ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﺭﻣﻀﺎﻥ ﭘﺸﺖ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﻣﯿﻦ، ﺭﺯﻣﻨﺪﻩ‌ﻫﺎ ﺯﻣﯿﻦ‌ﮔﯿﺮ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ، ﺍﺯ ۱۵۰ ﻧﻔﺮ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ،۲۰ ﻧﻔﺮ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ و ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺘﻦ ﺍﺯ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﻣﯿﻦ ﺭﺍﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﻋﺒﻮﺭ ﺑﻘﯿﻪ ﺑﺎﺯ می‌کنند.

به گزارش شاخص نیوز ، در کانال رسمی محسن رضایی در تلگرام آمده است:

عکسی که پس از سی سال مجوز انتشار پیدا کرده است، اما چرا؟

ﺷﺐ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﺭﻣﻀﺎﻥ ﭘﺸﺖ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﻣﯿﻦ،ﺭﺯﻣﻨﺪﻩ ﻫﺎ ﺯﻣﯿﻦ ﮔﯿﺮ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ. ﺍﺯ ۱۵۰ ﻧﻔﺮ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ،۲۰ ﻧﻔﺮ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ و ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺘﻦ ﺍﺯ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﻣﯿﻦ ﺭﺍﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﻋﺒﻮﺭ ﺑﻘﯿﻪ ﺑﺎﺯ می ﺷﻮﺩ.

تصویر بالا صبح همان شب عملیات رمضان را نشان می دهد که در فضای مجازی منتشر شده و بازخورد های متفاوتی را در بین کاربران داشته است.

روحشان شاد و راهشان همیشه پر رهرو باد.

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “عکسی تکان دهنده که پس از ۳۰ سال مجوز انتشار گرفت”

  1. سیامک گفت:

    #برای-اینکه-تاریخ-تحریف-نشود
    سلام و خدا قوت؛
    دوستان گرامی این عکس هیچ ارتباطی با داستان گفته شده( #میدان-مین ) ندارد. همانطور که ملاحظه میکنید؛ابدان مطهراین شهدا ازنظرفیزیکی و خصوصا پاهایشان سالم است و نشانه ای از انفجار #مین ندارد؟ تعداد این عزیزان از ۲۰ نفر ادعاشده درداستان کذایی بیشتراست! و حتی اینکه منتسب به عملیات رمضان باشد محل تردید است! اخیرا #محسن-رضایی درتلگرام به این موضوع و اینکه این شهدامربوط به عملیات و منطقه عملیاتی دیگری باشند؛پرداخته: لطفامتن خبررابادقت بخوانید: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940929000025 ضمنا برای اطلاع بیشتر می توانیدمطالب ذیل را هم با حوصله مطالعه کنید: http://www.m-doroodian.ir/post/189 و http://sereh.blog.ir/1393/12/12/Defaea%20-%203 و http://sereh.blog.ir/1393/11/22/Defaea-2
    والامرالیکم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار