عکس/ بوسه دختر خارجی بر پرچم ایران - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56609
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۴:۱۲
شاخص : مسلمانان در نقاط مختلف جهان، به جمهوری اسلامی ایران عشق می ورزند و این کشور و نظام آن را نماینده واقعی اسلام ناب محمدی می دانند.

به گزارش سرویس فرهنگی شاخص، مسلمانان در نقاط مختلف جهان، به جمهوری اسلامی ایران عشق می ورزند و این کشور و نظام آن را نماینده واقعی اسلام ناب محمدی می دانند.

برخی از جلوه های این علاقه، در سفر مقامات سیاسی ایران به کشورهای گوناگون نمایان می شود.

هنوز خاطره استقبال شگفت انگیز مردم پاکستان از مقام معظم رهبری (در دوران ریاست‌جمهوری ایشان)، به عنوان یک واقعه بزرگ در تاریخ این کشور ماندگار است؛ استقبالی که ابتکار عمل را از نیروهای حفاظتی و امنیتی گرفت و صحنه هایی شبیه ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ و استقبال تاریخی از امام راحل(ره) را پدید آورد.

بوسه دختر خارجی بر پرچم ایران + عکس

استقبال شورانگیز مردم کشورهای سنگال، لبنان، مصر و… از روسای جمهور بعدی ایران، نشان از عمق استراتژیک این نظام مقدس در قلوب مستضعفان جهان دارد.
در تازه ترین نمونه از این ابراز عواطف، در جریان سفر اخیر “رییس‌جمهور دکتر روحانی” به جاکارتا، جوانان کشور اندونزی با قرار گرفتن در کنار خودروی هیات ایرانی، به پرچم جمهوری اسلامی ابراز احساسات کردند.
تصویر بالا یک بانوی مسلمان اندونزیایی را نشان می دهد که در کنار ماشین رییس جمهور زانو زده، پرچم مقدس ایران را می بوسد.
تصویر زیر نیز دو دختر جوان دیگر را نشان می دهد که با افتخار، پرچم ایران را در دست گرفته و با آن عکس یادگاری می گیرند.

بوسه دختر خارجی بر پرچم ایران + عکس

شایان ذکر است که در نظرسنجی اخیر موسسه آمریکایی گالوپ نیز مردم اندونزی میزان علاقه بالایی را به جمهوری اسلامی ایران در بین کشورهای جهان اعلام کرده بودند.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:ابنا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار