عکس علیرضا دبیر از وضع نامناسب جنوب شهر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 67551
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
شاخص : عضو شورای شهر تهران در صفحه اینستاگرامش تصویری تاثیرگذار از حاشیه بازدید جنوب شهر خود به اشتراک گذاشت و از وضیت نابسامان برخی از افراد در مناطق جنوب شهر سخن گفت.

سرویس اجتماعی شاخص– علیرضا دبیر با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت: اینطور هم نیست که صبح برای همه، زیر سقف امن و کنار سفره صبحانه شروع بشه.

بعضی ها هم هستن که به قولی سقف خونه شون، آسمون خدا و فرش شون، آسفالت کف خیابونه و چی از این دردناکتر برای شهری که دوست داریم الگوی شهرهای اسلامی بشه.این تصویر رو ساعت ۶ صبح گرفتم، تو حاشیه بازدید دوره ای از مناطق جنوب شهر ، مجاور امامزاده حسن در منطقه ۱۷ تهران. امامزاده حسنی که در مجاورتش اجداد پدری خودم هم آرام گرفته ند، این لحظه شروع روز دو تا انسان، دو تا همشهری و دو تا پیرمرده که الان طبیعتا می بایست تحت انواع حمایت های تامین اجتماعی و بیمه ای و درمانی و… باشن.

خلاصه ی ماجرا اینه که بعضی وقتها شاید باید به بعضی آقایون مسول بگیم و یادآوری کنیم که توسعه ی شهر قراره به بهترین نحو صورت بگیره تا آدم ها در نتیجه ش زندگی بهتری داشته باشن، بهشون گوشزد کنیم که شهرزیبا شهریه که شهروند قوی بنیه و با عزت داشته باشه، که شهری الگو می شه که توش هیچکس صبحش رو با این وضعیت شروع نکنه!

عکس علیرضا دبیر از وضع نامناسب جنوب شهر

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:مشرق

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار