غرق‌شدن ۲ نفر در کانال آبیاری/ اجساد تاکنون یافت نشده‌اند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 136481
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
رئیس فوریت‌های پزشکی قزوین خبر داد
شاخص : رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: سقوط پسر 8 ساله در کانال آبیاری ( مادر ) مرگ وی و عموی خود را رقم زد.

پیمان نامداری رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: ساعت ۲۰:۳۳ دیروز جمعه با اعلام خبر غرق شدگی در کانال روستای دارالسرور  تیم  تکنیسین‌های پایگاه اورژانس ناصر آباد به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه پسر بچه ۸ ساله  به دنبال بی احتیاطی داخل کانال سقوط کرده و جریان شدید آب باعث غرق شدن وی شده است، عموی این کودک که برای نجاتش به داخل آب  رفته بود هم سرنوشت بهتری از برادرزاده خود نداشته است.

این مسوول ادامه داد: جریان آب اجساد را با خود از محل سقوط دور کرده است و جستجوهای نیروهای امدادی و مردمی برای یافتن اجساد کماکان بی نتیجه بوده و هنوز اثری از این افراد یافت نشده است.

نامداری توضیح داد: یک تیم اورژانس تا ساعتی بعد از حادثه در محل مستقر بود و بعد از آن به  علت یافت نشدن افراد و احتمال پایین زنده پیدا شدن به پایگاه خود مراجعه کرده است.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان یادآوری کرد: به گزارش ایران حادثه از مرکز هدایت عملیات بحران اورژانس قزوین تا صبح امروز هنوز اثری از اجساد  پیدا نشده  و در این مرحله جستجو بعد از قطع جریان آب ادامه خواهد یافت.

وی افزود: کانال آبیاری بزرگ استان قزوین (مادر ) با طول نزدیک به ۷۰ کیلومتر آب رودخانه زیاران را به مزارع شهرستانهای آبیک ، قزوین و تاکستان منتقل می‌کند و به علت عبور از مناطق شهری و کنار جاده ها هرساله چندین مورد حادثه غرق شدگی در این کانال اتفاق می افتد.

این مسوول در پایان گفت: نداشتن حصار ایمن حتی در محل عبور کانال از داخل خود شهر قزوین و سایر شهرها عامل افزایش تلفات انسانی در مسیر شریان حیاتی استان قزوین شده است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار