غفلت در مسائل کلان کشور قابل جبران نیست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91948
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۵۲
عضو شورای اسلامی تهران:
شاخص : عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اينكه اشتباه در مسائل حکومتی و کلان کشور قابل جبران نیست، گفت:اگر جمعی متدین، دلسوز و انقلابی لیستی را برای انتخابات تائید کردند ما نیز آن را بپذیریم زیرا که اختلاف باعث شکست می شود.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، مجتبی شاکری عصر روز گذشته در جمع اساتید حوزه و دانشگاه و مردم قزوین در امامزاده اسماعیل این شهر ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر بیان کرد: پیامبران، امامان و شهدا برای پایداری اسلام تلاش کرده‌اند و وظیفه ما تشخیص حق و تحمل دشواری های مسیر و استقامت است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه مسائل اجتماعی و حکومتی همانند مسائل فردی نیست ادامه داد: اشتباه در مسائل فردی قابل جبران است اما وقتی غفلت در یک مسئله کشوری و کلان رخ دهد باعث صدمات جبران‌ناپذیری خواهد شد.

این مسئول تصریح کرد: در جامعه، افراد با سلیقه ها، گرایش ها و فهم های مختلف باید با هم همراه شوند و هر یک متناسب با فهم دقیق از مطلب و رعایت حدود الهی در صراط مستقیم گام بردارند.

شاکری با بیان اینکه گاهی افراد مقبول و دارای نفوذ کلام به غفلت دچار می شوند، هشدار داد: آمریکا همواره در حال برنامه ریزی بوده تا خصومت را به همکاری، همکاری را به سهم خواهی و سهم خواهی را به مهربانی تبدیل کند؛ اما امام(ره) با دید تحلیلی و تاریخی خود از آمریکا با عنوان ابلیس یاد کرده و خواهان حفظ بغض و کینه خود نسبت به آمریکا بودند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با یادآوری فتنه ۸۸ اعلام کرد: نفوذ و ارتباط با منافقان باعث شد موضوع از انتخابات به مخالفت به ولایت فقیه رسید که آمریکا با نفوذ نرم خود خواهان آن است.

وی با اشاره به انتخابات اخیر تاکید کرد: اگر جمعی متدین، دلسوز و انقلابی لیستی را تائید کردند ما نیز آن را بپذیریم زیرا که اختلاف باعث شکست می شود.

انتهای پیام/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار