افتتاح فاز نخست گازرسانی به منطقه الموت
کد خبر: 110739
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹
قبل از فصل سرما؛
شاخص : معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین از افتتاح فاز نخست گازرسانی به منطقه الموت قبل از فرا رسیدن فصل سرما خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، منوچهر حبیبی در جلسه پیگیری تسریع در اجرای پروژه گازرسانی به منطقه الموت که عصر دیروز در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اعلام کرد: این پروژه به طول ۷۸ کیلومتر خط انتقال با اختصاص اعتباری افزون بر یک هزار میلیارد ریال اعتبار هم اکنون در دست اجراست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین از افتتاح فاز نخست گازرسانی به منطقه الموت قبل از فرا رسیدن فصل سرما خبر داد و گفت: علاوه بر شهرهای رازمیان و معلم کلایه عملیات گازرسانی به ۱۷ روستای بخش الموت غربی آغاز شده و امیدواریم با انتخاب پیمانکار گازرسانی به ۲۴ روستای الموت شرقی نیز در آینده نزدیک آغاز شود.

این مسئول اظهار کرد: در ۱۰۳ روستای استان به دلیل صعب العبور بودن، فاصله زیاد از خط انتقال و هزینه بالای اجرای پروژه امکان اجرای طرح گاز رسانی وجود ندارد که براساس برنامه ریزی انجام شده به این روستاها از طریق مخازن CNG و ING گازرسانی خواهد شد.

شریفی معاون شرکت گاز استان قزوین هم در این جلسه خاطرنشان کرد: شبکه گذاری شهرهای معلم کلایه و رازمیان به پایان رسیده و در آینده نزدیک علمک گذاری آن آغاز می شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار