فتح‌الفتوح جبهه‌ انقلاب حضور جوانان در صحنه است/ مسئولان عرصه مطالبه‌گری مردم را خالی نگذارند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 183248
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
سردار صباغی در قزوین:
شاخص : سردار صباغی گفت: فتح‎الفتوح جبهه‌های ما امروز دیگر عملیات نظامی نیست بلکه حضور جوانان در مساجد است، مسجد سنگر انقلاب است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سردار مهدی صباغی شب گذشته در مسجد دوازده امام(ع) اقبالیه در جمع مردم این شهر به مناسبت دهه فجر با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب عاشورایی است اظهار کرد: این انقلاب به برکت خون هزاران شهید به چهل سالگی رسیده است.

وی افزود: امروز دشمن تمام عیار برای ضربه به اسلام و انقلاب کار می‌کند و داعشی‌هایی که به اسم اسلام ریش می‌گذارند ابوجهل‌های زمان پیامبر(ص) هستند.

رئیس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین(ع) سپاه پاسداران گفت: امروز مردم با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند و در صحنه حضور می‌یابند.

صباغی عنوان کرد: انقلاب اسلامی عاشورا را یک بار دیگر زنده کرد؛ پیش از انقلاب حتی پزشک‌های ما هم از کشورهای بیگانه می‌آمدند اما امروز مشکلی در حوزه بهداشت و درمان نداریم.

وی بیان کرد: امروز باید ببینیم که عزیز هستیم یا ذلیل؟ زمانی ۶۳هزار مستشار امریکایی، انگلیسی و فرانسوی کشور را اداره می‌کردند و بنا بر قانون کاپیتولاسیون حق توحش داشتند و حتی سگ آن‌ها هم بیمه بود.

رئیس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین(ع) سپاه پاسداران گفت: امکانات امروز کشور قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست؛ دشمنان سیره و سنت نبوی را نشانه رفته‌اند و دین و عاشورا را مورد هدف قرار داده‌اند و برای این کار ۵۰هزار شبکه به راه انداخته‌اند.

انقلاب ما در ۴۰سالگی به تبلور رسیده است

صباغی گفت: انقلاب ما در ۴۰سالگی به تبلور رسیده است و امام راحل حیات طیبه را برای ما به ارمغان آوردند.

وی عنوان کرد: خاندان پهلوی ۵۰سال به ملت و کشور خیانت کردند و ۶میلیون و ۲۰۰هزار بشکه نفت می‌فروختند اما از اول انقلاب به ما اجازه ندادند بیشتر از ۲میلون بشکه بفروشیم.

رئیس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین(ع) سپاه پاسداران افزود: جنگ ما جنگ شرف و عزت بود و به کمک مردم پیروز شدیم و این امنیت را مدیون خون شهدا و مردم هستیم.

صباغی خاطرنشان کرد: امروز در تمامی مسائل جزو ۱۵کشور دنیا هستیم و هیچکدام از قطعات موشکی ما خارجی نیست و همه در ایران ساخته می‌شود.

وی ادامه داد: امروز دیگر دنیا جرات ندارد با زبان جنگ سخت با ما حرف بزند و تحریم و محاصره را به راه انداخته است؛ امروز اگر امریکا بفهمد ما ذره‌ای از نظام روی برگرداندیم لحظه‌ای درنگ نمی‌کند.

رئیس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین(ع) سپاه پاسداران تصریح کرد: دشمن به خاطر ارزش‌ها و آرمان‌هایی که مردم پای آن ایستاده‌اند جرات تجاوز و تعرض به کشور را ندارد.

صباغی تاکید کرد: امسال با شور و نشاط بیشتری در ۲۲بهمن حضور می‌یابیم چراکه به برکت مستضعفین این انقلاب پیروز شده و امروز روز عزت و افتخار ما است.

وی افزود: امروز حزب‌الله، اسرائیل را تهدید می‌کند و گزینه موشکی را روی میز می‌گذارد چراکه دیگر معادلات جهان بهم خورده است.

رئیس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین(ع) سپاه پاسداران گفت: ما باید مطالبه‌گری را مهمترین رسالت خود بدانیم و نگذاریم به نظام آسیب ببیند و باید ببینیم کجا به این نظام خیانت می‌شود و آگاهانه و با درایت مطالبه کنیم.

صباغی تصریح کرد: مسئولین باید به این مساجد و میان مردم بیایند تا پاسخگو باشند چراکه در عرصه مطالبه‌گری قرار داریم.

وی گفت: فتح‎الفتوح جبهه‌های ما امروز دیگر عملیات نظامی نیست بلکه حضور جوانان در مساجد است، مسجد سنگر انقلاب است و دشمنان می‌خواهند یاس و ناامیدی به جامعه تزریق کنند.

رئیس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین(ع) سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز جوانان در صف اول هستند، افزود: خون شهدا با گذشت چهل سال از انقلاب درحال جوشیدن است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار