فجایع بشری در یمن تاسف‌بار است/ مجامع بین‌المللی به کشتار و حوادث یمن رسیدگی کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 177857
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
بانوی ملی‌پوش قزوینی:
شاخص : بانوی ملی‌پوش قزوینی گفت: من به عنوان یک ورزشکار از مردم یمن حمایت می‌کنم و این مسئله هم باید در مجامع بین‌المللی به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد.

فاطمه اعتدادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، درباره فجایع گسترده در یمن که از سوی رژیم آل سعود اتفاق می‌افتد اظهار کرد: این فجایع بشری بسیار تاسف‌بار است.

وی افزود: متاسفانه از دست ما کاری برنمی‌آید اما امیدواریم برای این مردم مظلوم و به ویژه کودکان بی‌گناه که مورد ظلم واقع شده‌اند کاری انجام شود.

ملی پوش فوتسال استان ابراز کرد: مردم ایران همواره برای دفاع از مظلومان و ظلم‌ستیزی در صحنه هستند و ما هم هر کاری که از دستمان بربیاید برای مردم یمن انجام می‌دهیم.

این بانوی مطرح ورزشکار تصریح کرد: من به عنوان یک ورزشکار از مردم یمن حمایت می‌کنم و این مسئله هم باید در مجامع بین‌المللی به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد و سکوت سازمان‌های بین‌المللی در برابر این فاجعه بشری قابل قبول نیست.

وی بیان کرد: متاسفانه ابرقدرت‌ها و مستکبران در عرصه سیاست و منافع شخصی خود همه چیز را نادیده می‌گیرند و برای اینکه به قدرت برسند همه مسائل انسانی و بشری را زیر پا می‌گذارند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار