فراهم‌کردن امنیت غذایی با مدیریت جهادی در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61434
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۴:۵۷
نماینده ولی فقیه در استان:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: باید جهاد کشاورزی براساس وظیفه ذاتی خود با تفکر و مدیریت جهادی امنیت غذایی را فراهم کند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی در دیدار جمعی از کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اظهار کرد: منابع غذایی زیادی برای عموم مردم اهمیت دارد که باید جهاد کشاورزی براساس وظیفه ذاتی خود با تفکر و مدیریت جهادی امنیت غذایی را فراهم کند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: سازمان جهاد کشاورزی ارگانی است که به معنای واقعی کار جهادی را اجرایی کرده و از امکانات موجود، بیشترین بهره‌وری را داشته است.

این مسئول تأکید کرد: کمبود آب باید با فرهنگ‌سازی و استفاده بهینه از منابع موجود مدیریت شود و ایجاد منابع جدید با بهره‌گیری از نظر کارشناسان و متخصصان امر صورت گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی با اشاره به اینکه مدیران جهاد کشاورزی از ظرفیت استان برای بخش کشاورزی استفاده می‌کنند خواستار هماهنگی مردم با جهاد کشاورزی برای شکوفایی هر چه بیشتر این عرصه در استان شد.

ابراهیمی پاک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هم با اشاره به وجود دشت قزوین به عنوان یک دشت حاصلخیز و مستعد برای کشاورزی، افزود: این دشت از دیرباز به علت موقعیت مستعد و استراتژیک مورد توجه بوده که باید از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های این دشت به خوبی استفاده کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار