فراهم شدن زیرساخت ۹۰ درصد از شعبات اخذ رای/ فعالیت جریان‌های سیاسی به طور مستمر رصد می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89488
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۱
رئیس ستاد انتخابات استان:
شاخص : رئیس ستاد انتخابات استان قزوین با اعلام اینکه 90 درصد از شعبات اخذ رای از زیر ساخت های ارتباطی مناسبی برخوردار است، گفت: فضای انتخابات، فعالیت جریان ها و داوطلبان انتخابات به طور مستمر رصد می شود.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، ایوب رحیمی در بیست و سومین نشست ستاد انتخابات با تاکید بر برگزاری انتخابات پر شور و سالم با مشارکت حداکثری در استان قزوین اعلام کرد: در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از شعبات اخذ رای از زیر ساخت های ارتباطی مناسبی برخوردار هستند و کمیته فناوری اطلاعات باید نسبت به رفع مشکل برقراری ارتباط الکترونیکی در سایر شعب اقدام کند.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین بیان کرد: تنش آفرینی در فضای انتخابات منجر به از بین رفتن وحدت و امنیت ملی می شود که رفتار و حرکتی غیر قابل قبول است.

این مسئول همچنین با تاکید بر نظارت و پیشگیری از تخلفات انتخاباتی و برخورد با تبلیغات زودهنگام افراد داوطلب یادآور شد: فضای انتخابات و فعالیت جریان ها و داوطلبان انتخابات به طور مستمر رصد می شود.

رحیمی ادامه داد: همه نیروها و داوطلبین باید تابع قانون باشند و آن را رعایت کنند تا تخلفات به حداقل ممکن کاهش یابد.

حجت الاسلام و المسلمین علی قابل رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان هم در این جلسه با تاکید بر رعایت قانون و پیشگیری از تخلف افزود: داوطلبان انتخابات از هر گونه توهین، تهمت و افترا نسبت به یکدیگر پرهیز کرده و در چارچوب قانون فعالیت کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار