فراهم شدن شرایط سرمایه‌گذاری ارتیشی‌ها در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 60903
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱:۱۱
استاندار قزوین اعلام کرد
شاخص : استاندار قزوین در دیدار با کاردار سفارت اتریش گفت: زمینه فعالیت در استان قزوین برای سرمایه گذاران اتریشی کاملاً مهیا است.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، مرتضی روزبه در دیدار با کاردار سفارت اتریش با بیان اینکه زمینه های زیادی برای همکاری ایران به ویژه قزوین با کشور اتریش وجود دارد، اظهار کرد: در زمینه هنری و فرهنگی و همچنین حوزه مدیریت شهری می توان کارهای مشترکی را انجام داد و از تبادل تجربیات در این زمینه استفاده کرد.

استاندار قزوین تصریح کرد: زمینه فعالیت در استان قزوین برای سرمایه گذاران اتریشی کاملاً مهیا است و نیاز به اقدامات عملی داریم.

این مسئول در خصوص ارتباط بین دانشمندان دو کشور، افزود: برگزاری سمینارها و همایش‌های مشترک با حضور شخصیت‌های علمی و دانشگاهی می‌تواند در انتقال تجربیات علمی موثر باشد.

یوئن کاردار سفارت اتریش هم در این دیدار، بیان کرد: ظرفیت همکاری در بخش مختلف از جمله در حوزه مدیریت شهری و اقتصادی بین دو کشور به ویژه استان قزوین وجود دارد و آمادگی داریم تا در زمینه‌های مورد نظر ارتباط برقرار کنیم.

وی با اشاره به روند توسعه ارتباطات اتریش با ایران گفت: برنامه ریزی لازم در خصوص سفر هیئت‌های مختلف اقتصادی به ایران صورت گرفته و امیدواریم ارتباط بیشتری با سرمایه‌گذاران و مسئولین استان قزوین در راستای استفاده از ظرفیت‌های این استان را داشته باشیم.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار