ایران جانبی

» فردا؛ اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی
کد خبر: 195684
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
شاخص : بر اساس اعلام مرکز آزمون جهاددانشگاهی نتایج اولیه‌ آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی روز شنبه مورخ ۲۳ شهریور ماه منتشر خواهد شد.

به گزارش شاخص نیوز، بر اساس اعلام مرکز آزمون جهاددانشگاهی نتایج اولیه‌ آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی روز شنبه مورخ ۲۳ شهریور ماه  منتشر خواهد شد.

کارنامه‌ نتایج اولیه‌ آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی روز شنبه مورخ ۲۳ شهریور ماه در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir در دسترس داوطلبان قرار می گیرد و داوطلبان با اکد ملی و رهگیری پس از ورود به قسمت پروفایل، می توانند کارنامه‌ی خود را مشاهده کنند.

لازم به ذکر است؛ داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه‌ی آنان، عبارت «شما برای طی مرحله‌ بررسی مدارک معرفی می‌شوید» درج شده است، می‌توانند با توجه به زمان و مکان درج شده در کارنامه‌ی خود برای تکمیل مدارک مراجعه کنند.

یادآوری می شود، هرگونه پاسخ‌گویی به داوطلبان در خصوص کارنامه‌ آنها صرفا به‌صورت غیرحضوری و از طریق ورود به پروفایل کاربری، در سامانه‌ مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرسwww.hrtc.ir  تا تاریخ ۲۸/۰۶/ ۱۳۹۸  امکانپذیر است و داوطلبان گرامی از تماس تلفنی و مراجعه‌ی حضوری خودداری کنند.

انتهای پیام/۹۰۰

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار