فرمانداران نقش موثری در جذب سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال دارند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 84408
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۵۰
استاندار قزوين:
شاخص : استاندار قزوين در مراسم توديع و معارفه فرماندار آبيك گفت: فرمانداران با جذب سرمايه گذاري به دنبال رونق اشتغال و توليد باشند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، فریدون همتی عصر دیروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار آبیک اظهار کرد: با تغییر مدیران ضمن استفاده از همه نیروهای توانمند زمینه ورود نیروهای نو و خلاق در استان فراهم می شود.

استاندار قزوین با تاکید بر اینکه فرمانداران با جذب سرمایه گذاری به دنبال رونق اشتغال و تولید باشند، تصریح کرد: یکی از ملاک های ارزیابی فرمانداران میزان موفقیت آنها در جذب سرمایه گذار برای توسعه منطقه است و نباید به جای خدمت به مردم درگیر امور حاشیه شوند و از اصل کار باز بمانند.

این مسئول خاطرنشان کرد: شهرستان آبیک با مشکلاتی مانند آلودگی هوا، تامین آب شرب، راه اندازی شهرک صنعتی و دانشگاهی روبروست که فرماندار باید با پیگیری لازم برای حل آنها اقدام کند.

همتی همچنین بسترسازی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، قانونی، آرام و امن را از رسالت فرمانداران دانست و گفت: باید با صیانت از تک تک آراء زمینه مشارکت حداکثری مردم را فراهم کرد.

وی در ادامه افزود: هیچ دستگاهی حق ندارد علیه نامزدی ورود کند در غیر این صورت باید پاسخگو باشد.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم ضمن قدردانی از خدمات سه ساله غلامحسین داداشی فرماندار سابق، علی رحمانی به عنوان سرپرست فرمانداری آبیک معرفی شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار