فروش مستقیم محصولات بانوان قزوینی در بازارچه فصلی
کد خبر: 114018
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۵۴
مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری اعلام کرد
شاخص : مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: فروش مستقیم محصولات بانوان در بازارچه فصلی بدون وجود مانع و واسطه به سهولت انجام می شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، مریم بیدخام در بازدید از اجرای مرحله دوم بازارچه فصلی بانوان اظهار کرد: این بازارچه به منظور حمایت از اشتغال و کمک به اقتصاد خانواده ها ۱۵ شهریور افتتاح شده است.

مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری قزوین تصریح کرد: به دلیل تعداد بسیار زیاد متقاضی و غرفه های کم، با تقسیم بندی به عمل آمده هر یک از غرفه ها به مدت یک هفته به متقاضیان واگذار می شود و آخرین سری این بازارچه تا پنجم مهرماه ادامه خواهد داشت.

این مسوول در ادامه اضافه کرد: فروش مستقیم محصولات آن دسته از بانوانی که شغل خانگی دارند در این نوع بازارچه ها بدون وجود مانع و واسطه به سهولت انجام می شود زیرا این شکل عرضه و تقاضا بهترین نوع حمایت برای زنان شاغل و سرپرست خانواده است.

بیدخام خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بانوان توانمند استان علی رغم تولید محصولات متنوع در همه زمینه ها از جمله صنایع دستی، محصولات کشاورزی و ارگانیک امکان عرضه و فروش محصولات خود را نداشتند، در این بازارچه سعی شده شرایط مناسبی برای معرفی و بازاریابی این محصولات فراهم شود.

وی تاکید کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی و استفاده بهینه از توانمندی ها و امکانات موجود برپایی این بازارچه های فصلی ضروری است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار