فرو نشست زمین در خیابان منتظری جدید قزوین+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 158656
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
شاخص : فرمانده شیفت ایستگاه شماره سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از فرو نشست زمین در خیابان منتظری قزوین خبر داد.

تقی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: پیرو تماس شهروندان و اطلاع رسانی این حادثه در ساعت ۱۷ و ۲۵ دقیقه روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی قزوین بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره سه مولوی را به محل حادثه واقع در خیابان منتظری جدید، کوچه باروتی رهسپار کرد.

کریمی با اشاره به حضور آتش نشانان در کمتر از ۲ دقیقه به محل حادثه افزود: در جریان این حادثه قسمتی از کف کوچه به علت شکستگی لوله آب دچار نشست شده و منجر ترک خوردن دیوارهای واحدهای مسکونی مجاور این محل می گردد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: به منظور ایمن سازی محل حادثه با حضور عوامل اداره آب و گاز نسبت به قطع انشعابات این واحد مسکونی اقدام شد و نیروهای عملیاتی پس از تخلیه ساکنان این ساختمان و ارائه تذکرات ایمنی لازم برای جلوگیری از رفت و آمد در اطراف محل حادثه تا رفع کامل خطر و ایمن سازی محل، نسبت به تنظیم صورتجلسه اقدام و محل حادثه را برای اقدامات بعدی تحویل عوامل امدادی اداره آب دادند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار