فسادزدایی و شفاف‌سازی در انتصابات نجفی کم‌رنگ‌تر مشاهده می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 150098
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱:۲۶
شاخص : انتصابات نجفی برایش دردسر ساز شد. شورایی‌ها معتقدند شهردار تهران در این زمینه به درستی عمل نکرده است به گفته سالاری، در انتصابات شهردار شائبه‌هایی وجود دارد.
شاخص نیوز:انتصابات نجفی برایش دردسر ساز شد. شورایی‌ها معتقدند شهردار تهران در این زمینه به درستی عمل نکرده است به گفته سالاری، در انتصابات شهردار شائبه‌هایی وجود دارد.

محمد سالاری در گفت‌وگویی درباره انتقاداتی که به انتصاب‌های شهردار تهران می‌شود، اظهار داشت: ما به‌عنوان اعضای شورای شهر به نمایندگی از مردم در این شورا حضور داریم. در این دوره از انتخابات شهروندان تهرانی لیست امید را به شورا فرستادند تا شاهد تغییراتی در مدیریت شهری باشند.

وی ادامه داد: مطالبه افکار عمومی از اعضای شورای پنجم تغییر جدی است و ما هم در همین راستا نجفی را به‌عنوان یکی از نخبگان ملی کشور که در پست‌های کلیدی مسئولیت داشته و موفق نیز بوده، به‌عنوان شهردار تهران انتخاب کردیم و شهردار نیز اختیار انتصابات را دارد و نمی‌توان از آن ایراد گرفت.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران، ری و تجریش یادآور شد: ما به نمایندگی افکار عمومی باید این دغدغه‌ها را به شهردار تهران منتقل کنیم، اگر فسادزدایی، شفاف‌سازی و اجرای طرح جامع و تفصیلی را خواهان هستیم، نیاز است که در مجموعه شورا و شهرداری، مدیران منتصب باور به ضرورت تغییر داشته باشند.

سالاری بیان داشت: شهردار تهران بعضاً‌ در انتصاباتشان شاخص‌های مدنظر کم‌رنگ‌تر مشاهده می‌شود و شائبه‌هایی در انتصابات وجود دارد که علی‌رغم اینکه در ۴ سال آینده تمام‌قدر در کنار شهردار تهران خواهیم بود، ولی این حمایت و همراهی تمام‌قد را نافی انتقادات افکار عمومی نمی‌دانیم.

وی افزود: بنابراین همکاران ما در جلسه روز گذشته برخی از دغدغه‌هایی که از سوی شهروندان منتقل شده بود را به صورت تذکر به شهردار تهران دادند.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران، ری و تجریش در پاسخ به پرسشی مبنی بر مهلت ۵ روزه به مدیران بازنشسته شهرداری تهران برای استعفا اشاره کرد و گفت: در این خصوص کمیسیون حقوقی شورای شهر در حال پیگیری است.

منبع: فارس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار