فساد مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان یک رسوایی بزرگ است
کد خبر: 117480
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۴:۲۲
نماینده ولی فقیه در قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین با بیان اینکه مسئولان باید حقوق به یغما رفته بیت‌المال را از غارتگران پس بگیرند گفت: فساد عظیم مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان یک رسوایی بزرگ است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های سیاسی نماز جمعه این هفته قزوین که در مسجدالنبی(ص) برگزار شد، با اشاره به هشدارهای قرآنی، اظهار کرد: در هر زمان از تاریخ، هرکجا کلام خدای متعال را جدی گرفتیم پیروزی و عزت روزی ملت ما شده است.

وی تاکید کرد: طبق این رهنمودهای قرآنی باید با شیطان و یارانش در راه مقابله با طاغوت جنگید پس بدرستی که نیرنگ دشمنان انقلاب باطل است.

آیت‌الله عابدینی بیان کرد: این مصداق بارز کسانی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمنان ایستادگی و مقابله کردند و امروز هم در آن سوی مرزها این تکلیف و رسالت را به درستی انجام می‌دهند.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: اگر سیاسی بازی و باندبازی در زندگی امروز ما جاری است، نمی توانیم مورد خطاب “یا ایها الذین امنوا” های قرآن باشیم.

وی با اشاره به نیرنگ دشمنان در دوره‌های مختلف زمان ابراز کرد: دشمنان این سرزمین از هیچ شر و فسادی کوتاهی نمی‌کنند و عزم جدی دارند تا نشاط انقلابی را از ما بگیرند؛ به هوش باشیم که آنان قصد تحقیر ملت ما را دارند.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: فریاد مرگ بر آمریکا، زلزله‌ای عظیم به جان دشمنان می اندازد که کینه و عداوت آنان را به ما یادآور می‌شود.

امام جمعه قزوین بیان کرد: گاهی عده‌ای می‌گویند باید بدبینی را کنار بگذاریم و نسبت به طرف مقابل حسن ظن را پیش بگیریم ولی باید گفت این نگاه غیرقرآنی است باید همواره نسبت به دشمنان بدبین باشیم.

وی تاکید کرد: با لبخند و ناله نمی‌توان حقوق این ملت را بازپس گرفت؛ بارها در قرآن نحوه رفتار با دشمنان را اشاره کرده‌است؛ اگر بر چنین باورهای اشتباه پافشاری کنیم و رهنمودهای قرآن را نادیده بگیریم پس باید گفت راه نادانی را پیش گرفته‌ایم.

آیت الله عابدینی در توصیف دشمنان ابراز داشت: آنان افرادی هستند که اگر موفقیتی برای ما حاصل شود ناراحت و اگر مشکلی برای ما پیش بیاید مسرور و شادمان می‌شوند؛ اگر ما اهل استقامت و صبر باشیم به فرموده امام راحل(ره) آنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

نماینده ولی فقیه در قزوین در خطبه دوم نماز جمعه این هفته متذکر شد: اگر فضایی ایجاد شد که دشمن ناکام بماند و از ملت ما مایوس شود و خطرات کنار برود، به معنای واقعی کلمه موفق شدیم تا تقوا را به عرصه ظهور بگذاریم.

وی در تعریف بسیجی خاطرنشان کرد: بسیجی به کسی گفته می‌شود که مجهز به چند صفت و ویژگی بارز از جمله بصیرت و دشمن شناسی باشد.

عابدینی گفت: بسیجی فردی است که خود را به مقام و دنیا نمی‌فروشد و همواره خویش را در عرصه دین ثابت قدم نگه می‌دارد.

امام جمعه قزوین با اشاره به  فساد اخیر در صندوق فرهنگیان گفت: این اقدام رسوایی بزرگی است و از همه مسئولان به خصوص مقامات قضایی درخواست داریم با قدرت آن را دنبال کنند و حقوق به یغما رفته بیت المال را از حلقوم غارتگران بیرون بکشند.

وی ادامه داد: در انعکاس درخواست‌های بنده مبنی بر توجه دولت به دغدغه‌های مردم قزوین از سوی یک رسانه شیطنت رسانه‌ای انجام شده و چنین انتظاری را نداشته‌ایم که وعده‌های رییس جمهور بعد از یک تا دوماه به استان قزوین محقق شود؛ معنا و تفسیر سخن ما در روزهای نخست ریاست جمهوری بوده است.

وی در خاتمه افزود: مردم همچنان منتظرند بعد از گذشت چندین صد روز، گرفتاری، بیکاری، و مشکلات اقتصادی آنان برطرف شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار