Iranjb.ir

فسخ ۱۴ قرارداد در شهرک‌های صنعتی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 55452
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
در سال گذشته صورت گرفت
شاخص : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: در راستاي فعال سازي قراردادهاي حق انتفاع و بهره برداري در شهركها و نواحي صنعتي در سال گذشته 14 قرارداد منجر به فسخ قطعي قرارداد شد.
IMG09591895

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، عبدالقهار ناصحی با اشاره به آمار اراضی راکد بررسی شده اظهار کرد: ۱۸ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی آزادسازی شده است که در راستای جذب سرمایه‌گذاری واقعی و توانمند به طور مجدد واگذار می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین بیان کرد: در راستای فعال‌سازی قراردادهای حق انتفاع و بهره‌برداری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در سال گذشته ۱۴ قرارداد منجر به فسخ قطعی قرارداد شد.

این مسئول عنوان کرد: از مجموع ۶۵ پرونده راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تابعه استان، ۱۴ پرونده راکد منجر به فسخ قطعی قرارداد شد و باقی پرونده‌های مطرح شده در هیئت، بنا به رأی داور و نماینده شهرک‌های صنعتی کشور منجر به فسخ مشروط، طرح مجدد و یا اعطای مهلت شد.

ناصحی اضافه کرد: این پرونده های مربوط به متقاضیانی است که هیچ گونه ساخت و سازی در زمین تحویلی انجام نداده اند و تعدادی نیز مربوط به قراردادهایی است که با توجه به تعهدات، پیشرفت قابل قبولی در اجرای واحد وجود نداشته است و به دلایل مختلف طرح‌ها راکد می‌باشند لذا این پرونده‌ها برای تعیین تکلیف، در دستور کار هئیت حل اختلاف قرار گرفته است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار