فسخ ۱۴ قرارداد در شهرک‌های صنعتی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 55452
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
در سال گذشته صورت گرفت
شاخص : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: در راستاي فعال سازي قراردادهاي حق انتفاع و بهره برداري در شهركها و نواحي صنعتي در سال گذشته 14 قرارداد منجر به فسخ قطعي قرارداد شد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، عبدالقهار ناصحی با اشاره به آمار اراضی راکد بررسی شده اظهار کرد: ۱۸ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی آزادسازی شده است که در راستای جذب سرمایه‌گذاری واقعی و توانمند به طور مجدد واگذار می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین بیان کرد: در راستای فعال‌سازی قراردادهای حق انتفاع و بهره‌برداری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در سال گذشته ۱۴ قرارداد منجر به فسخ قطعی قرارداد شد.

این مسئول عنوان کرد: از مجموع ۶۵ پرونده راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تابعه استان، ۱۴ پرونده راکد منجر به فسخ قطعی قرارداد شد و باقی پرونده‌های مطرح شده در هیئت، بنا به رأی داور و نماینده شهرک‌های صنعتی کشور منجر به فسخ مشروط، طرح مجدد و یا اعطای مهلت شد.

ناصحی اضافه کرد: این پرونده های مربوط به متقاضیانی است که هیچ گونه ساخت و سازی در زمین تحویلی انجام نداده اند و تعدادی نیز مربوط به قراردادهایی است که با توجه به تعهدات، پیشرفت قابل قبولی در اجرای واحد وجود نداشته است و به دلایل مختلف طرح‌ها راکد می‌باشند لذا این پرونده‌ها برای تعیین تکلیف، در دستور کار هئیت حل اختلاف قرار گرفته است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار