«فصل نرگس» به روزهای پایانی فیلمبرداری رسید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92914
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
شاخص : فیلم سینمایی «فصل نرگس» به نویسندگی و کارگردانی «نگار آذربایجانی» و تهیه کنندگی «سحر صباغ سرشت» روزهای پایانی فیلمبرداری را از سر می‌گذراند.

به گزارش شاخص نیوز ، فیلم سینمایی «فصل نرگس» دی ماه سال جاری در تهران کلید خورد و پس از فیلمبرداری در جنوبی‌ترین نقطه پایتخت تا شمالیترین مناطق شهر تهران به منطقه دربند رسید و «شبنم گودرزی» و «شیرین اسماعیلی» را در واپسین روزهای فیلمبرداری به ترکیب بازیگران خود اضافه کرد.

«فصل نرگس» روایت انسان دوستی و تاثیر گذاری نوع بشر بر روی یکدیگر است و تاکنون به ترتیب یکتا ناصر، شایسته ایرانی، پژمان بازغی، محمدرضا هدایتی، ریما رامین فر، صالح میرزا آقایی و گوهر خیراندیش جلوی دوربین رفته‌اند و بازیشان در این فیلم به پایان رسیده است.

همچنین بازی امیر آقایی نیز طی روزهای آینده در لوکیشن پردیس سینمایی ملت به پایان خواهد رسید و این بازیگر در نقش رضا فرجام تنها بازیگری است که تا آخرین روز فیلمبرداری «فصل نرگس» همراه گروه خواهد بود.

تدوین این فیلم توسط سودابه سعید نیا و خشایار موحدیان به نیمه رسیده و بلافاصله با پایان تدوین رضا نریمی‌زاده طراحی و ترکیب صدای فصل نرگس را آغاز خواهد کرد.

برخی از عوامل و دست اندرکاران این فیلم عبارتند از: نویسنده وکارگردان: نگارآذربایجانی، مدیرفیلمبرداری: تورج منصوری، طراح چهره‌پردازی: عبدالله اسکندری، صدابردار: عباس رستگارپور، مدیرتولید: بهزاد هاشمی، فیلمبردار: رضا غفاری، تدوینگران: سودابه سعید نیا، خشایارموحدیان، موسیقی: ستاراورکی، مشاور رسانه‌ای: منصوره بسمل، گروه کارگردانی: ماکان رضایی‌پور، هانیه سعیدی، مجری طرح: حمیدرضا عارف، تهیه کننده: سحرصباغ سرشت.

منبع خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار