فعالیت بیش از ۲۳ هزار واحد صنفی در قزوین/ تشدید نظارت و بازرسی اصناف در ماه محرم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 76502
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۵۶
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن استان خبر داد
شاخص : معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ابا اشاره به فعالیت بیش از 23 هزار واحد صنفی در قزوين، از اجراي طرح نظارت و بازرسی اصناف استان در ماه محرم خبر داد.

علی اکبر کبیری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، در خصوص طرح نظارتی اصناف در ماه محرم اعلام کرد: طرح نظارت و بازرسی از اصناف استان ویژه ماه محرم در حال اجراست.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین تصریح کرد: با توجه به افزایش تقاضای عمومی برای خرید بعضی از کالاها و خدمات این ایام، این طرح نظارتی به مدت یک ماه به منظور جلوگیری از افزایش بی رویه و غیر منطقی قیمت ها اجرا می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: این طرح نظارتی شامل ۲ بخش انواع خوراکی ها و مراکز ارائه خدمات شامل رستوران ها، مراکز عرضه دام زنده و سهمیه نذورات ماه محرم اجرا می شود.

کبیری در ادامه از فعالیت بیش از ۲۳ هزار واحد صنفی در استان قزوین خبر داد و گفت: این واحدها نیازمند نظارت و کنترل برنامه‌ریزی شده هستند و با توجه به آمار به دست آمده در استان و همچنین نظارت ادواری از بازارهای قزوین بیشترین تخلفات حوزه اصناف مربوط به واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب است.

وی با اشاره به اینکه ارتقاء امنیت و سلامت اصناف سبب به وجود آمدن اشتغال پایدار در جامعه می‌شود، تصریح کرد: اگر نظارت مطلوبی بر واحد‌های صنفی استان قزوین وجود داشته باشد می‌توان در راستای رونق اقتصادی و تجاری گام های موثرتری برداشت.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار